Servis vozidiel

Servis je vám k dispozícii v plnom rozsahu:

ANTIVÍRUSOVÁ DEZINFEKCIA >

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic po každom servisnom úkone ako i pri predaji, prenájme a ZDARMA.

SEZÓNNE PREZUTIE PNEUMATÍK >

Myslite na prezutie vášho vozidla už teraz. Využite práve tento čas s výhodnými službami.

JESENNÁ SERVISNÁ KONTROLA >

Odborná kontrola Vášho vozidla pred náročným zimným obdobím, doplnenie, prípadne výmena prevádzkových kvapalín zaručia jeho ďalšiu bezproblémovú prevádzku.


Pick up servis

V prípade nepredvídanej servisnej udalosti vás zadarmo dovezieme na vami určené miesto v rámci mesta.
Odvoz si dohodnite priamo na čísle: 0918 490 711


Okamžitý servisný zásah

Ak potrebujete okamžitý servisný zásah, môžete ho ihneď využiť.
Stačí jednoducho vyplniť formulár a budeme Vás kontaktovať pre potvrdenie termínu opravy.

Objednajte sa do servisu


Antivírusová dezinfekcia

V týchto dňoch je dezinfekcia vozidla dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Je to jediné miesto, kde môžete bezpečne existovať bez ochrannej rúšky a rukavíc ak máte istotu, že je interiér vozidla čistý.

Bezplatná služba pre vozidlá Jaguar a Land Rover

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic automaticky pri predaji, prenájme a každom servisnom úkone (nad 200€) ZDARMA. Bezplatná služba zahŕňa:

  • Dezinfekcia interiéru vozidla zariadením Air-Comatic
  • Čistenie klimatizácie
  • Umytie vozidla

Samotnú dezinfekciu zariadením Air-Comatic si môžete objednať zvlášť v hodnote 45€ 
na tel. čísle: 0918 490 711

Online objednanie dezinfekcie

Keď k nám pristavíte svoje vozidlo na servis, môžete si byť istí, že ho nikto nedokáže skontrolovať a opraviť lepšie než naši kvalifikovaní špecialisti. Zariadenia špecializovaných dielní a moderná diagnostická technika umožňujú rýchlu a presnú diagnostiku a celkovo účinný servis.

Vďaka jedinečným technologickým nástrojom nášho autorizovaného servisu, presnej a kvalitnej konštrukcii originálnych dielov naši skúsení odborníci servisu zabezpečia, aby si vaše vozidlo udržiavalo svoju hodnotu a dostalo servis, ktorý si zaslúži.


Riešenie Vašej bezpečnej mobility


Plne si uvedomuje kritickú situáciu, ktorá nás všetkých zasiahla. Keďže je zdravie našich klientov prvoradé a zároveň je mobilita neoddeliteľnou súčasťou ich života prinášame kvalitné ON-LINE predajné služby, ktoré umožňujú zabezpečiť kúpu vozidla a výber jeho financovania aj bez návštevy našich showroomov:
 

TESTOVACIA JAZDA >

Testovaciu jazdu viete absolvovať prevzatím  dezinfikovaného vozidla na parkovisku areálu Tempus, alebo Vám vieme vozidlo na testovaciu jazdu doviesť priamo pred Váš dom.

NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA >

Vami vybrané vozidlo si viete kedykoľvek nezáväzne rezervovať z pohodlia vášho domova a dohodnúť si testovaciu jazdu alebo jeho kúpu.

ON-LINE KÚPA VOZIDLA >

Kúpu vozidla vrátane financovania, poistenia, prihlásenia a všetkých písomných dokumentov zabezpečíme elektronicky prostredníctvom našich predajcov.


Ponúkame autorizovaný servis vozidiel značiek:

                           

Služby pre vás