Servis otvorený v plnom rozsahu

Servis je vám k dispozícii v plnom rozsahu:

ANTIVÍRUSOVÁ DEZINFEKCIA >

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic po každom servisnom úkone ako i pri predaji, prenájme a ZDARMA.

SEZÓNNE PREZUTIE PNEUMATÍK >

Vaše vozidlo už potrebuje prezuť. Využite práve tento čas na sezónne prezutie Vášho vozidla. Vyhnete sa tak náporu v období po opadnutí pandémie.

JARNÁ SERVISNÁ KONTROLA >

Odborná kontrola Vášho vozidla po náročnom zimnom období, doplnenie, prípadne výmena prevádzkových kvapalín zaručia jeho ďalšiu bezproblémovú prevádzku.


Ak potrebujete okamžitý servisný zásah, môžete ho ihneď využiť.
Stačí jednoducho vyplniť formulár a budeme Vás kontaktovať pre potvrdenie termínu opravy.

Objednajte sa do servisu

Antivírusová dezinfekcia


V týchto dňoch je dezinfekcia vozidla dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Je to jediné miesto, kde môžete bezpečne existovať bez ochrannej rúšky a rukavíc ak máte istotu, že je interiér vozidla čistý.

Bezplatná služba pre vozidlá Jaguar a Land Rover

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic automaticky pri predaji, prenájme a každom servisnom úkone (nad 200€) ZDARMA. Bezplatná služba zahŕňa:

  • Dezinfekcia interiéru vozidla zariadením Air-Comatic
  • Čistenie klimatizácie
  • Umytie vozidla

Samotnú dezinfekciu zariadením Air-Comatic si môžete objednať zvlášť v hodnote 45€ 
na tel. čísle: 0918 490 711

Online objednanie dezinfekcie


Keď k nám pristavíte svoje vozidlo na servis, môžete si byť istí, že ho nikto nedokáže skontrolovať a opraviť lepšie než naši kvalifikovaní špecialisti. Zariadenia špecializovaných dielní a moderná diagnostická technika umožňujú rýchlu a presnú diagnostiku a celkovo účinný servis.

Vďaka jedinečným technologickým nástrojom nášho autorizovaného servisu, presnej a kvalitnej konštrukcii originálnych dielov naši skúsení odborníci servisu zabezpečia, aby si vaše vozidlo udržiavalo svoju hodnotu a dostalo servis, ktorý si zaslúži.

Riešenie Vašej bezpečnej mobility


Plne si uvedomuje kritickú situáciu, ktorá nás všetkých zasiahla. Keďže je zdravie našich klientov prvoradé a zároveň je mobilita neoddeliteľnou súčasťou ich života prinášame kvalitné ON-LINE predajné služby, ktoré umožňujú zabezpečiť kúpu vozidla a výber jeho financovania aj bez návštevy našich showroomov:
 

TESTOVACIA JAZDA >

Testovaciu jazdu viete absolvovať prevzatím  dezinfikovaného vozidla účinným ozónom O3 na parkovisku areálu Tempus, alebo Vám vieme vozidlo na testovaciu jazdu doviesť priamo pred Váš dom.

NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA >

Vami vybrané vozidlo si viete kedykoľvek nezáväzne rezervovať z pohodlia vášho domova a dohodnúť si testovaciu jazdu alebo jeho kúpu.

ON-LINE KÚPA VOZIDLA >

Kúpu vozidla vrátane financovania, poistenia, prihlásenia a všetkých písomných dokumentov zabezpečíme elektronicky prostredníctvom našich predajcov.


Ponúkame autorizovaný servis vozidiel značiek:

                           

Služby pre vás