Jaguar a Land Rover

 

 

 

LAND ROVER

70-ročná tradícia výroby vysoko efektívnych, spoľahlivých a zároveň dizajnovo inovatívnych vozidiel na Vás zaručene urobí silný dojem.

Značka, ktorá svetu kedysi priniesla off-road do každého terénu, Vám dnes ponúka prelomové technológie v jedinečnom, do detailov prepracovanom, dizajne modelov Velar, Evoque, Discovery, či klasického Range Rover.

 


 

 

JAGUAR

Legendárne spojenie responzívneho výkonu a dramatického vzhľadu vozidiel značky Jaguar odhaľuje nový rozmer vzrušenia z jazdy.
 
Desaťročia výskumu sú zárukou, že Váš Jaguar s Vami udrží krok za každých okolností.

Jaguar E-Pace, F-Pace, modelová rada X - každý z nich Vám predvedie výkon, ktorý nemožno merať, len zažiť.  

 
Spoločnosť Tempus Car s.r.o. je Vašim stabilným partnerom v oblasti predaja, nákupu a prenájmu osobných aj úžitkových vozidiel už vyše 20 rokov. Svoju činnosť v tejto oblasti sme odštartovali v roku 1993, kedy sme začali budovať širokú sieť spoločností pôsobiacich v motoristickom svete. Tento komplex dnes v rámci celej skupiny predstavuje mobilitu pod jednou strechou pre viaceré segmenty klientov, ktorým ponúkame komplexné služby na profesionálnej úrovni.

V súlade so snahou neustále napredovať sme pre Vás nedávno otvorili najmodernejší showroom prémiových značiek Jaguar a Land Rover na Slovensku. Čaká tam na Vás flotila najnovších modelov oboch značiek a skúsený tím predajcov Vám ich rád predstaví.

Pozrite našu ponuku skladových vozidiel hneď teraz kliknutím na vozidlá nižšie alebo nás navštívte osobne na Rastislavovej ul. 110 v Košiciach.

 

Vozidlá Jaguar  Vozidlá Land Rover 

 

 

Najmodernejší showroom Jaguar a Land Rover na Slovensku
Viac informácií 

 

Range Rover Sport 

Viac informácií 

Jaguar I-Pace

Viac informácií 

 

 

Služby pre vás