Nový Defender v Bondovke vzládne 30 metrovký skok, či prevrátenie.

Land Rover spustil svoju novú kampaň pre Defender v nových scénach dlhoočakávanej "Bondovke" - No Time To Die. Už trailer filmu naznačuje vzrušujúcu akciu vo vzduchu, v extrémnom teréne cez močiare a rieky, ktoré zdoláva bez akýchkoľvek ťažkostí.

Okrem ikonického Jamesa Bonda (Daniel Creig) a mnohých hercov, jednu z hlavných úloh obsadí aj nový Land Rover Defender. To, že sa na túto úlohu hodí dokonale, ilustruje aj nedávno zverejnené video. Off-road zvláda skok na 30 metrov, dokonca ho prevrátia na strechu, čo mu nerobí žiaden problém a pokračuje v extrémnej jazde.

Špeciálna predpremiéra filmu pre našich zákazníkov bola pôvodne plánovaná na 5.-7. apríla tohoto roku. Vzhľadom k prevencii pred možnou nákazou korona vírusom sa predpremiéra "Bondovky" predbežne prekladá. O jej novom termíne Vás budeme informovať.

Priebeh prenasledovania vo filme No Time To Die bol vedený koordinátorom skvelým Leeom Morrisonom, ktorý pracoval spolu s víťazom Oscara za špeciálne efekty, vedúcim akčných scén Chrisom Corbouldom.

Lee Morrison uviedol: „Posunuli sme Defendera ďalej, ako sme si mysleli, že je možné dosiahnuť maximálne vzrušenie, a dať fanúšikom nahliadnutie do nekompromisnej výzvy, ktorou je výroba neuveriteľného sledu naháňačiek, na ktoré sa môžete tešiť, keď uvidíte vo filme No Time To Die.“

Tlačili na svoje hranice so senzačným jazdcom Jessicou Hawkinsovou. Jessica poznamenala: „Nie je nič vzrušujúcejšie, ako byť jedinečným jazdcom vo filme Jamesa Bonda a je mi cťou byť súčasťou tohto neuveriteľného filmu, ktorý podporuje nový Defender.“

 


EXTRA FINANCOVANIE JAGUAR LAND ROVER


Ponuka vozidiel s EXTRA financovaním

Ponuka vozidiel so špeciálnym zvýhodnením

 

Služby pre vás