Kontakty

 

Predaj Košice
Rastislavova 110​​​​​

Lukáš Čontofalský
lcontofalsky@tempus.sk
+421 917 593 269
Gabriel Ficzere
gficzere@tempus.sk
+421 918 334 202
Ján Halás
jhalas@tempus.sk
+421 905 480 247
Vladimír Jánošík
vjanosik@tempus.sk
+421 918 610 258
Marián Čonka
mconka@tempus.sk
+421 917 332 536
Andrea Ukašíková
predaj@tempus.sk
+421 918 610 228

​​​​​Servis Košice

Ondrej Henkel
ohenkel@tempus.sk
+421 915 105 374
Ivan Handza
ihandza@tempus.sk
+421 915 915 361
Ján Kravčák
jkravcak@tempus.sk
+421 918 490 718

​​​​Predaj náhradných dielov Košice

Jaroslav Galler
jgaller@tempus.sk
+421 918 490 710
Dávid Onofrej
donofrej@tempus.sk
+421 918 490 710
Róbert Pristáš
rpristas@tempus.sk
+421 917 195 358

Obhliadky

Peter Vistán
pvistan@tempus.sk
+421 918 490 715

Predaj Rožňava

Anežka Lorinczová
alorinczova@tempus.sk
+421 918 957 263

Servis Rožňava

Roman Plachý
servisrv@tempus.sk
+421 918 939 650

Obhliadky vozidiel Rožňava

Lukáš Danko
obhliadkyrv@tempus.sk
+421 918 939 650

 

   ​​​​​​  

Predaj Košice
Rastislavova 110​​​​​

Miroslava Tatarko
mtatarko@tempus.sk
+421 908 787 397
Ján Halás
jhalas@tempus.sk
+421 905 480 247
Erika Dudovič
edudovic@tempus.sk
+421 917 194 775
Klaudia Kurillová
kkurillova@tempus.sk
+421 917 717 280

Servis

Stanislav Macák
smacak@tempus.sk
+421 918 490 711
Lukáš Macák
lmacak@tempus.sk
+421 917 717 015

 

​​​​​​ ​

               

Predaj Košice
Rastislavova 110​​​​​

Jaroslav Marušák
jmarusak@tempustrans.sk
+421 917 146 191
Vladimír Janík
vjanik@tempustrans.sk
+421 905 481 269

Servis Košice

+421 905 349 648

Nadstavby Spišská Nová Ves
Duklianska 49

Daniel Sanitrik
dsanitrik@tempustrans.sk
+421 915 918 990

E-mail: predaj@tempustrans.sk

Servis Spišská Nová Ves

+421 915 918 990

Servis Rožňava

+421 905 452 038

 

 

Prevádzky predaja sú otvorené v režime OP. Prevádzky servisu a pneuservisu sú k dispozícii v plnom rozsahu.
Vstup do vnútorných priestorov je možný len s respirátorom.

Otváracie hodiny pre styk s klientami: 8:00 - 16:30 hod

 

ON-LINE SLUŽBY 

TESTOVACIA JAZDA >

Testovaciu jazdu viete absolvovať prevzatím  dezinfikovaného vozidla na parkovisku areálu Tempus, alebo Vám vieme vozidlo na testovaciu jazdu doviesť priamo pred Váš dom.

ONLINE REZERVÁCIA >

Vami vybrané vozidlo si viete kedykoľvek nezáväzne rezervovať z pohodlia vášho domova a dohodnúť si testovaciu jazdu alebo jeho kúpu.

ON-LINE KÚPA VOZIDLA >

Kúpu vozidla vrátane financovania, poistenia, prihlásenia a všetkých písomných dokumentov zabezpečíme elektronicky prostredníctvom našich predajcov.

OBJEDNÁVKA SERVISU >

Akýkoľvek servisný zásah si viete pohodlne objednať aj z pohodlia vášho domova, alebo v nepredvídateľnej situácie priamo v teréne.

 

 

Služby pre vás