AUTORIZOVANÝ SERVIS - ZÁRUKA PRESNEJ DIAGNOSTIKY, ÚČINNÉHO A KVALITNÉHO SERVISU

 

Okamžitý servisný zásah

Ak potrebujete okamžitý servisný zásah, alebo naplánovať opravu stačí jednoducho vyplniť formulár a budeme Vás kontaktovať pre potvrdenie termínu opravy.

Objednanie do servisu
 

Sezóna v plnom prúde.

Nech má Vaše auto akokoľvek kvalitný podvozok, pneumatiky sú jediným kontaktom medzi ním a vozovkou. Myslite preto na nákup a prezutie kvalitných pneumatík pre Vaše vozidlo a získajte ďalšie služby zdarma.

ZIMNÉ KOLESÁ

Vyberte si už teraz zo zimných kolies Jaguar a Land Rover za zvýhodnené ceny.

Kolesá Jaguar LandRover

PREZUTIE A OPRAVY

Široká ponuka kolies a pneumatík, odborné prezutie s vyvážením kolies, opravy defektov či uskladnenie pneumatík sú u nás samozrejmosťou. Navyše, pri u nás zakúpených kolies alebo pnematík máte množstvo úkonov zdarma.

GEOMETRIA

Kvalitná a pravidelná geometria zabezpečí vášmu vozidlu dlhodobú živostnosť podvozkových častí. 
Pri u nás zakúpených kolesách vykonávame diagnostiku geometrie podvozku zdarma.

 

SERVISNÝ ZÁSAH A PRAVIDELNÁ KONTROLA >

Odborná kontrola Vášho vozidla, doplnenie a výmena prevádzkových kvapalín zaručia jeho ďalšiu bezproblémovú prevádzku.

 

SEZÓNNE PREZUTIE PNEUMATÍK >

Myslite na kúpu pneumatík už teraz. Využite práve tento čas s výhodnými službami v čase ich výmeny.


Zvýhodnené ceny kolies:

Zimné kolesá Jaguar LandRover

 

ANTIVÍRUSOVÁ DEZINFEKCIA >

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic po každom servisnom úkone ako i pri predaji, prenájme a ZDARMA.

 

ONLINE REZERVÁCIA >

Pri nepredvídanej udalosti priamo v teréne, alebo z pohodlia vášho domova si môžete rezervovať akýkoľvek servisný zásah.

 

POISTNÁ UDALOSŤ >

V prípade poistnej udalosti nás so servisom vozidla neváhajte kontaktovať telefonicky na čísle 0918 115 115, alebo on-line pomocou formulár >.

 

NÁHRADNÉ VOZIDLO >

Potrebujete byť naďalej mobilný? Stačí ak pri objednaní do servisu zaškrtnete, že máte záujem o náhradné vozidlo, ktoré môžete mať v závislosti od opravy aj v cene opravy.

 

 

Keď k nám pristavíte svoje vozidlo na servis, môžete si byť istí, že ho nikto nedokáže skontrolovať a opraviť lepšie než naši kvalifikovaní špecialisti. Zariadenia špecializovaných dielní, jedinečné technologické nástroje, presná a kvalitná konštrukcia originálnych dielov a moderná diagnostická technika umožňujú rýchlu a presnú diagnostiku a celkovo účinný servis.

 

Bežné opotrebenie Vášho vozidla je samozrejmosťou, ktorej sa nevyhnete. Úkony spojené s bežným opotrebením auta vrátane sezónneho prezúvania, servisnej prehliadky, či doliatia motorového oleja alebo iných prevádzkových kvapalín zabezpečujeme prostredníctvom Centier Mobility najbližšieho servisu k miestu využívania vozidla na našich servisné strediská po celom Slovensku.

 


PICK UP SERVICE

V prípade nepredvídanej servisnej udalosti vás zadarmo dovezieme na vami určené miesto v rámci mesta.
Odvoz si dohodnite priamo na čísle: 0918 490 711 >
Antivírusová dezinfekcia

V týchto dňoch je dezinfekcia vozidla dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Je to jediné miesto, kde môžete bezpečne existovať bez ochrannej rúšky a rukavíc ak máte istotu, že je interiér vozidla čistý.

Bezplatná služba pre vozidlá Jaguar a Land Rover

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic automaticky pri predaji, prenájme a každom servisnom úkone (nad 200€) ZDARMA. Bezplatná služba zahŕňa:
Dezinfekcia interiéru vozidla zariadením Air-Comatic
Čistenie klimatizácie
Umytie vozidla


Samotnú dezinfekciu zariadením Air-Comatic si môžete objednať zvlášť v hodnote 45€ 
na tel. čísle: 0918 490 711 >

Online objednanie dezinfekcie >

 

AUTORIZOVANÝ SERVIS ZNAČIEK

​​​​​​


 


 


 


 

Služby pre vás