NOVÝ JAGUAR F-PACE

Naše luxusné výkonné SUV prináša ocenený dizajn, výkon značky Jaguar a intuitívne technológie, vďaka ktorým bude každá cesta neobyčajná. Teraz k dispozícii aj ako plug-in hybrid. Pozreli sme sa na každý detail v interiéri, aby sme vytvorili pokojné útočisko pre vás a vašich cestujúcich.

 

INTERIÉR

V celom úplne novom interiéri modelu Jaguar F‑PACE a Jaguar F‑PACE R‑Dynamic vidno prémiové materiály, nové farby a komfortnejšie sedadlá. V nanovo prepracovanom interiéri modelu F‑PACE sa nachádza materiál Luxtec alebo kožou čalúnené povrchy, mäkké materiály a voliteľné atraktívne lišty. Z estetického hľadiska ide o to najlepšie britské remeselné spracovanie, aby si vodič užil nezabudnuteľný zážitok z jazdy.

 

EXTERIÉR

Plynulá kapota, hlbšia mriežka chladiča, nové dvojité svetlomety v tvare „J“ a širšie vetracie otvory prispievajú k dynamickému vzhľadu modelu Jaguar F‑PACE a jeho prítomnosti na ceste. Nové integrované koncovky výfuku1 dopĺňajú prepracovaný zadný nárazník a zdôrazňujú cieľavedomý postoj.


JAZDNÉ VLASTNOSTI

Model F‑PACE spája vzrušujúci výkon s inteligentnými technológiami pre vodiča. HYBRID, BENZÍN ALEBO NAFTA O pohon modelu F‑PACE sa stará niektorý z našich nových mild hybridných zážihových a vznetových motorov, prípadne úplne nový Jaguar Plug-in Hybrid určený pre tých, ktorí hľadajú ešte nižšiu spotrebu paliva a emisie CO2. Všetky prevodovky sú osemstupňové automatické.

JEDINEČNOSŤ ZNAČKY JAGUAR

Vyberte si dokonalý dynamický výkon alebo maximálnu úsporu paliva. Systém JaguarDrive Control radí v režime Dynamic ešte rýchlejšie, prípadne v režime Eco pri nižších otáčkach. V režime Rain, Ice, Snow sa prepne na miernejšiu dynamiku v podmienkach s nízkou priľnavosťou.


UKÁŽKOVÝ PRÍKLAD VYROVNANOSTI

Pohon všetkých kolies Jaguar s inteligentným systémom riadenia dynamiky pohonu je prediktívny systém pohonu všetkých kolies. Zatiaľ čo ostatné systémy sa aktivujú až potom, ako vozidlo stratí trakciu, náš systém preventívne presmeruje krútiaci moment na predné kolesá, aby sa zachovala kontrola nad vozidlom a vyrovnanosť ešte pred stratou priľnavosti.

 

Technické údaje
  

Fotogaléria

Služby pre vás