Nové hybridné a nabíjateľné hybridné vozidlá Renault

Nové HYBRIDNÉ a NABÍJATEĽNÉ HYBRIDNÉ modely Renault. Po predstavení nového modelu Clio a nového Captur v roku 2019 svetová premiéra Renault, počas bruselského autosalónu 2020, predstavuje nové hybridné a nabíjateľné hybridné varianty svojich dvoch najpredávanejších produktov - nového modelu Clio E-TECH 140k a nového modulu Captur E-TECH s výkonom 160 k.

Skupina Renault rozširuje svoju stratégiu pre elektrické vozidlá inovatívnou hybridnou technológiou použitou na dva vlajkové modely vo svojom sortimente: „full hybrid“ s New Clio E-TECH, „plug-in hybrid“ s novým Captur E-TECH Plug- v.


Táto hybridná ponuka pre všetkých umožňuje viacerým ľuďom zažiť radosť z jazdy na elektrickom vozidle a zároveň obmedzuje emisie CO2 a spotrebu paliva, a to aj pri dlhých cestách.
 

Groupe Renault je priekopníkom a odborníkom v oblasti elektrickej mobility - základným kameňom súčasného a budúceho záväzku skupiny v oblasti trvalo udržateľnej mobility pre všetkých. Už viac ako 10 rokov skupina získava odborné znalosti v oblasti elektrických vozidiel, ktoré sa premieňajú na dynamickejšie a účinnejšie hybridné motory.

 

Inžinieri Renault navrhli inovatívne riešenie pre hybridný rad, ktorý je relevantný, originálny a exkluzívny - s viac ako 150 patentmi - a založený na hybridnej „sériovo paralelnej“ architektúre, aby zabezpečil najväčšiu škálu kombinácií a najlepšie zisky CO2, keď na ceste.

Rada hybridných automobilov tiež využíva rozsiahlu vedomostnú základňu tímu Renault F1. Hybridy produkčného modelu zdieľajú a využívajú výhody technológie pôvodne vyvinutej pre závod F1.

Služby pre vás