Tempus s.r.o. partnerom SFZ

Slovenský futbalový zväz a spoločnosti Tempus a LeasePlan Slovakia sa stali partnermi

Bratislava 19. februára 2019

Slovenský futbalový zväz dlhodobo spolupracuje v jednotlivých oblastiach svojej činnosti so špičkovými partnermi. Pri zabezpečení dopravy, prepravy a logistickej aktivity ako pri každodennom fungovaní zväzového aparátu, tak pri logistickom riešení úloh života všetkých reprezentačných tímov je mimoriadne dôležité pôsobenie spoločníka SFZ pre túto oblasť. Dnešným dňom vstupuje do tesného partnerstva a vzájomnej pevnej spolupráce so spoločnosťou Tempus, kooperujúcej so spoločnosťou LeasePlan, jednotkou na trhu operatívneho leasingu na Slovensku.

Strany sa dohodli na spolupráci na dobu neurčitú.

Spoločnosť Tempus, spol. s r. o. Košice poskytne Slovenskému futbalovému zväzu 33 vozidiel podľa jeho požiadaviek.

„Sme radi, že Slovenský futbalový zväz, najväčšie športové hnutia na Slovensku, sa spája s výrazným subjektom v oblasti predaja, nákupu a prenájmu osobných aj úžitkových vozidiel. Pri rokovaní sme vychádzali z obojstrannej potrebnosti a dospeli sme ku vzájomnej zmluve, ktorej základom je vzájomná dôvera a prospech. Som presvedčený, že naša spolupráca bude užitočná pre obe strany,“ povedal prezident SFZ Ján Kováčik.

Martin Sojka, konateľ Tempus Group, dodáva: „Držíme krok so zdravým životným štýlom našich klientov. Podpora športových podujatí a aktivít je toho samozrejmou súčasťou. Už v minulosti sme boli partnerom projektu Európske hlavné mesto športu, podporovali a organizovali sme motoristické či golfové podujatia. Dnes sme radi, že môžeme byť súčasťou najpopulárnejšieho športu Slovákov.“

„Vždy sa radi chopíme výziev. Sme hrdí na spojenie dynamického športu, akým futbal nesporne je, s lídrom na trhu mobility. My v LeasePlan Slovakia radi pomôžeme  rozvoju a propagácii slovenského športu a vôbec nepochybujem, že spolupráca profesionálov zo zväzu a profesionálov z oblasti mobility bude na prospech každému fanúšikovi futbalu na Slovensku,“ povedal Rastislav Podlipný, generálny riaditeľ spoločnosti LeasePlan Slovakia, s.r.o.

FOTOGALÉRIA Z TLAČOVEJ KONFERENCIE
 


Spoločnosti skupiny Tempus sú silnými subjektmi v oblasti predaja a prenájmu osobných, úžitkových a nákladných vozidiel. Tempus Group spustila svoju činnosť v roku 1993, kedy začala budovať sieť spoločností, pôsobiacich v motoristickom svete. Komplex produktov a služieb Tempus Group dnes predstavuje riešenie mobility pre viaceré segmenty klientov a nonstop popredajnú starostlivosť. 

Tempus Group je autorizovaným predajcom značiek Jaguar, Land Rover, Renault, Dacia, Lada, nákladných vozidiel Iveco, Tatra a autobusov Iveco Bus. Spoločnosť neustále rozširuje svoje portfólio o produkty a služby, ktoré riešia mobilitu klientov komplexne. 

LeasePlan Corporation N.V. sa už od svojho založenia v roku 1963 špecializuje na služby operatívneho leasingu a správy vozového parku. Lokálna dcérska spoločnosť, ako jedna z 32 entít materskej spoločnosti pôsobiacich vo svete, aktívne poskytuje svoje služby v Slovenskej republike od založenia v roku 2000. LeasePlan Slovakia, s.r.o. je lídrom v poskytovaní operatívneho leasingu osobných a úžitkových vozidiel, so širokou ponukou špecializovaných služieb prispôsobených súkromným spoločnostiam a verejnému sektoru s väčším vozovým parkom, ako aj menším podnikateľským subjektom a živnostníkom s jedným vozidlom.

LeasePlan zabezpečuje pre zákazníkov kompletný "outsourcing" správy firemných vozidiel, a tak sa klient môže naplno venovať svojmu vlastnému predmetu podnikania. V súčasnosti LeasePlan Slovakia s.r.o. spravuje vozový park pre viac ako 800 spoločností s flotilou cez 9.300 vozidiel.

Vo viacerých štátoch, kde LeasePlan Corporation N.V. pôsobí, podporuje kolektívne aj individuálne športy na národnej úrovni a aj mnohé športové projekty.

Viac informácií o spoločnosti Tempus

Viac informácií o Slovenskom futbalovom zväze

Viac informácií o spoločnosti LeasePlan Slovakia, s.r.o.

Služby pre vás