Antivírusová dezinfekcia interiéru vášho vozidla

V týchto dňoch je dezinfekcia vozidla dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Je to jediné miesto, kde môžete bezpečne existovať bez ochranného rúška a rukavíc ak máte istotu, že je interiér vozidla dokonale dezinfikovaný.

Bezplatná služba pre vozidlá Jaguar a Land Rover

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic pri predaji, prenájme a každom servisnom úkone (v hodnote nad 200€) zdarma. Bezplatná služba zahŕňa:

  • Dezinfekcia interiéru vozidla zariadením Air-Comatic
  • Čistenie klimatizácie
  • Umytie vozidla

Samotnú dezinfekciu ozónom O3 si môžete objednať zvlášť v hodnote 45€ 
na tel. čísle: 0918 490 711

Online objednanie dezinfekcie


Servis je vám k dispozícii v plnom rozsahu:

ANTIVÍRUSOVÁ DEZINFEKCIA >

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic po každom servisnom úkone ako i pri predaji a prenájme.

PREZUTIE PNEUMATÍK >

Vaše vozidlo už potrebuje prezuť. Využite práve tento čas na sezónne prezutie Vášho vozidla. Vyhnete sa tak náporu v období po opadnutí pandémie.

JARNÁ SERVISNÁ KONTROLA >

Odborná kontrola Vášho vozidla po náročnom zimnom období, doplnenie, prípadne výmena prevádzkových kvapalín zaručia jeho ďalšiu bezproblémovú prevádzku.


Riešenie Vašej bezpečnej mobility


Plne si uvedomuje kritickú situáciu, ktorá nás všetkých zasiahla. Keďže je zdravie našich klientov prvoradé a zároveň je mobilita neoddeliteľnou súčasťou ich života prinášame kvalitné ON-LINE predajné služby, ktoré umožňujú zabezpečiť kúpu vozidla a výber jeho financovania aj bez návštevy našich showroomov:
 

TESTOVACIA JAZDA >

Testovaciu jazdu viete absolvovať prevzatím  dezinfikovaného vozidla na parkovisku areálu Tempus, alebo Vám vieme vozidlo na testovaciu jazdu doviesť priamo pred Váš dom.

NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA >

Vami vybrané vozidlo si viete kedykoľvek nezáväzne rezervovať z pohodlia vášho domova a dohodnúť si testovaciu jazdu alebo jeho kúpu.

ON-LINE KÚPA VOZIDLA >

Kúpu vozidla vrátane financovania, poistenia, prihlásenia a všetkých písomných dokumentov zabezpečíme elektronicky prostredníctvom našich predajcov.


Informácie ON-LINE predaja vozidiel:

jlr@tempus.sk
+421 917 195 129

 

Služby pre vás