INOVÁCIE PRE MANAŽMENT ZELENE

 

NÁŠ VÝROBNÝ ZÁVOD

 • 100 % nášho odpadu prechádza selektívnym triedením , z toho 0 % interne, s použitím samostatných kontajnerov na oceľ, hliník, kartón, drevo, akumulátory a batérie.
   
 • Výroba v Európe má pozitívne aspekty pre trvalo udržateľný rozvoj

  Vplyv na životné prostredie  spojený s dopravou je podstatne nižší ako v prípade stroja vyrobeného v Ázii alebo v USA, ako je tomu u väčšiny našich konkurentov.

  Pozitívny sociálny a ekonomický dopad  vďaka zachovaniu zamestnanosti a priemyselného know-how vo Francúzsku.

   
 • Prebieha hodnotenie GHG  (Green House Gas). Toto hodnotenie zohľadňuje spotrebu energie výrobného závodu, chladív a spôsobov dopravy. Spoločnosti, ktorá ho vyrába, pomáha identifikovať, kde, kedy a ako bude môcť šetriť energiu a menej znečisťovať životné prostredie.

NAŠE STROJE

 • Rekordná životnosť  ETESIA: odolné stroje. Napríklad po 20 rokoch dobrých a verných služieb sú niektoré stroje Hydro 100 stále v prevádzke.
   
 • Rad kosačiek prispôsobených rôznorodým požiadavkám na riadenie dnešných zákazníkov. Stroj Hydro 124D je dokonalou ilustráciou všestrannosti kosačiek ETESIA Ride-on.
   
 • Vývoj nových  motorov šetrných k životnému prostrediu.

 

O SPOLOČNOSTI

Revolučný koncept:

Pred takmer 25 rokmi Etesia vstúpila do sveta zelených plôch. Bolo to v roku 1989 a koncept bol revolučný – prvá kosačka s pojazdom s priamym vyhadzovaním a integrovaným zberom, Hydro 100. Tento nový koncept mal silný vplyv na trh kosačiek a rýchlo sa stal štandardom. Skutočnosť, že po viac ako 15 rokoch exkluzivity teraz hlavní konkurenti Etesia prijali ekvivalentný systém, je znakom toho, ako ďaleko sme boli pred hrou.

Etesia UK je spoločnosť, ktorá sa špecializuje na stavbu vysokokvalitných strojov na kosenie trávy pre profesionálny aj domáci trh. Spoločnosť Etesia UK, ktorá začala v roku 1995 len s jedným strojom so sprievodcom a jedným strojom s pojazdom, sa rýchlo rozrástla a teraz ponúka širokú škálu produktov, ktoré zahŕňajú rôzne kosačky s pojazdom, kosačky s pojazdom a úžasný rad krovinorezov Attila. Dúfame, že budete súhlasiť s tým, že „s Etesia je to jednoduchšie“, máme k dispozícii kompletný servis a zálohu náhradných dielov, ako aj špecializovaných manažérov oblastí, ktorí sú k dispozícii na bezplatné predvádzanie.

 

PROFESIONÁLI V OBLASTI ZELENE

Etesia patrí do skupiny Outils Wolf, ktorá je známa svojimi päťdesiatročnými skúsenosťami vo svete záhradníctva. Etesia sa špecializuje na dizajn, výrobu a marketing profesionálneho vybavenia na údržbu zelene.

Naša povesť excelentnosti vo výkone pri kosení trávnika bola podporená každým z našich produktových radov a kvalita odolnosti, spoľahlivosti, užívateľskej prívetivosti a inovácie sa stala synonymom pre Etesia.

ÚSPEŠNÝ PRÍBEH

Dnes sa Etesia môže pochváliť jednou z najlepších sietí špecialistov na údržbu zelených plôch v Európe; Stal sa kľúčovým dodávateľom miestnych úradov a krajinných dodávateľov v celej Európe, pričom nadobudol výnimočný medzinárodný rozmer s prevádzkami vo viac ako 30 krajinách na piatich kontinentoch.

Tajomstvo tohto úspechu? Trvalé hodnoty – vášeň pre ľudí a technické inovácie v službách vysokovýkonných strojov a blahobyt jednotlivcov a ich prostredia.

 

 

VÍZIA BUDÚCNOSTI

To sú hodnoty, na ktorých Etesia postavila svoju víziu budúcnosti – inovácia a odhodlanie zlepšovať sa sú hlavnými svetlami našej stratégie. To je dôvod, prečo Etesia v roku 2008 vyhrala INPI Innovation Trophy v regióne Alsasko a získala certifikáciu ISO 9001: 2008.

 

Etesia však nespí na vavrínoch – teraz sa viac ako kedykoľvek predtým snažíme stanoviť štandardy na trhu so zeleným priestorom v oblasti inovácií a vysokého výkonu. Preto sa Etesia a jej partner Outils Wolf rozhodli vybudovať úplne nové výskumné centrum – Elmar Wolf Research Centre, pomenované po zakladateľovi skupiny Wolf.

 

 

POJAZDNÉ KOSAČKY

edinečný koncept, ktorý kosí a zbiera trávu za každého počasia. Pohodlie pri jazde a jednoduchosť používania sú hlavnými bodmi všetkých produktov Etesia. Jedinečný koncept, ktorý kosí a zbiera trávu za každého počasia.


Viac info >

RUČNÉ KOSAČKY

Ručné kosačky Etesia využívajúce jedinečné skúsenosti v záhradkárskom sektore, ktoré pokrývajú viac ako pol storočia, poskytujú absolútnu účinnosť, vynikajúcu ergonómiu a najvyššie štandardy kvality.

Viac info >

KROVINOREZY

Naša povesť vynikajúceho výkonu pri kosení bola podporená každým z našich 12 produktových radov a kvalita odolnosti, spoľahlivosti, užívateľskej prívetivosti a inovácie sa stala synonymom pre Etesia.

Viac info >

 

TIPY NA ÚDRŽBU TRÁVNIKA

 

 

✔ Mesačné tipy na údržbu záhrady

Potrebujete poradiť pre vašu záhradu?
Máme pre vás tip, ktorý môžete začať používať hneď teraz!

Viac info >

 

✔ Ako kosiť mokrú alebo dlhú trávu

Za posledných 25 rokov Etesia
jazdné a pojazdné kosačky…

Viac info >

 

✔ Pripravte svoju kosačku na zimu

Vaša kosačka na trávu bola spoľahlivá
počas celej sezóny kosenia,…

Viac info >

 

✔ Poradenstvo pri odstraňovaní jesenného lístia

Pre mnohých ľudí je jeseň
obľúbeným obdobím, striedaním…

Viac info >

 

✔ Poradenstvo pri kosení mulčovaním od spoločnosti

Etesia Zjednodušene povedané,
mulčovacie kosenie recykluje pokosenú trávu...

Viac info >

 

✔ Zásobte sa novými rezacími nožmi na novú sezónu

nože na vašich chodeckých a pojazdných
kosačkách Etesia sú ostré...

Viac info >

 

 

   BROŽÚRY

  

VYBERTE SI Z TECHNIKY ETESIA K OKAMŽITÉMU ODBERU


etesia

 

 

 

Autorizovaný
predaj a servis

KOŠICE

PREDAJ
Vladimír Janík ​​​​​​
+421 905 481 269
vjanik@tempustrans.sk

PREDAJ
Jaroslav Marušák
+421 917 146 191
jmarusak@tempustrans.sk

SERVIS
Radoslav Hricov
+421 907 997 586
rhricov@tempustrans.sk

ROŽŇAVA

PREDAJ
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SERVIS
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

PREDAJ
Daniel Sanitrik
+421 915 918 990
snv@tempustrans.sk

SERVIS
Michal Dzurňák
+421 907 997 585
snv@tempustrans.sk

MICHALOVCE

PREDAJ
Bratislav Eľko
+421 944 295 804
belko@tempustrans.sk

PREDAJ
Peter Kužma 
+421 905 429 948
agrotechnika@tempus.sk

ŽILINA

PREDAJ
Martin Bayer 
+421 948 243 344
stavebnatechnika@tempus.sk

 

 

Služby pre vás