DÔVERYHODNÝ UŽ VIAC AKO 100 ROKOV

 

Dôveryhodné kosačky Jacobsen po celom svete poskytujú bezkonkurenčnú presnosť. Udržiavanie trávnika na tejto úrovni si vyžaduje vášeň, oddanosť a pokračovanie.

Od roku 1921 sú kosačky Jacobsen oranžovým zábleskom v diaľke na golfových ihriskách, športových ihriskách a komerčných trávnikoch po celom svete.

 

VYBERTE SI ODVETVIE

GOLF

Pokiaľ ide o dokonalý výkon, kvalitu kosenia a nepretržitú podporu, kosačka Jacobsen to elegantne vyrieši.

Viac info >

 

ŠPORTY

Či už kosíte celé polia alebo zložité vnútorné polia, kosačky Jacobsen odvedú svoju prácu dôsledne a efektívne s nižšími nákladmi na údržbu.

Viac info >

 

KOMERČNÉ

​​​

Na spoľahlivom výkone záleží, komerčné kosačky Jacobsen vám poskytnú dokonalý pomer výkonu, hmotnosti a presnosti pre každú prácu.

Viac info >

 

NA PRVOM MIESTE

Jake vyrába kosačky a len kosačky. Od roku 1921 to znamenalo hlbšie pochopenie potrieb turfových profesionálov. Od výkonu a technológie až po pohodlie a bezpečnosť sú riešenia pre váš úspech postavené nad všetko ostatné.

BEZKONKURENČNÝ REZNÝ VÝKON

Do výroby Jacobsen's Signature Cut sa vložilo viac ako 100 rokov skúseností. Ručne vyrábané navijaky, dosky na sledovanie obrysu, možnosti nastavenia sklonu a ďalšie. To všetko prispieva k inovatívnej presnosti, ktorá je vytvorená tak, aby vyhovovala všetkým vašim potrebám.

JEDNODUCHÉ PRODUKTY

Od bezúdržbovej lítiovej technológie až po brzdy s nulovou údržbou, Jacobsen navrhuje s ohľadom na vás. Urobili sme kľúčové funkcie jednoduchšie na nastavenie, ľahšiu údržbu a jednoduchšie ovládanie – to všetko preto, aby ste ušetrili viac času a peňazí.

ZÁVÄZOK ZLEPŠOVAŤ SA

Náš záväzok k dokonalosti siaha 100 rokov späť. Boli sme prvým výrobcom motorových kosačiek na trávu na svete a naša vášeň pre inovácie sa nespomalila. Všetko, čo robíme, je riadené vašimi potrebami a sľubujeme, že pre vás nikdy neprestaneme pracovať.


 ORIGINÁLNE DIELY


 

JACOBSENOVMU PODPISOVÉMU STRIHU VERIA GENERÁCIE

Keď potrebujete diely, potrebujete, aby fungovali správne a okamžite. Spoľahnite sa na originálne diely Jacobsen, ktoré vám poskytnú ploché nože, cievky, hydraulickú kvapalinu, súpravy na údržbu a ďalšie, ktoré vám pomôžu udržať vaše stroje v prevádzke.

KVALITA

Originálne diely Jacobsen sa vyrábajú podľa prísnych noriem OEM, na rozdiel od bežných náhradných dielov. Môžete sa spoľahnúť, že stojíme za kvalitou originálnych dielov Jacobsen

DOSTUPNOSŤ

Celosvetovo predávame a podporujeme viac ako 10 000 aktívnych originálnych dielov Jacobsen. Zaviazali sme sa podporovať vaše zariadenie poskytovaním servisných dielov minimálne 10 rokov po ukončení výroby daného produktu.

ZÁRUKA

Na originálne diely Jacobsen sa vzťahuje 180-dňová záruka, ktorá chráni pred chybami materiálu a spracovania a pokrýva náklady na výmenu dielu. Na zariadenie Jacobsen sa vzťahuje dvojročná záruka. Upozorňujeme, že používanie čohokoľvek okrem originálnych dielov Jacobsen môže nepriaznivo ovplyvniť vašu záruku na zariadenie Jacobsen.


 

VYBERTE SI Z TECHNIKY JACOBSEN K OKAMŽITÉMU ODBERU


jacobsen

 

Autorizovaný predaj a servis
Ratislavova 110, 040 01 Košice

KOŠICE

PREDAJ
Vladimír Janík ​​​​​​
+421 905 481 269
vjanik@tempustrans.sk

Jaroslav Marušák
+421 917 146 191
jmarusak@tempustrans.sk

SERVIS
Radoslav Hricov
+421 907 997 586
rhricov@tempustrans.sk

ROŽŇAVA

PREDAJ
Jaroslav Marušák
+421 917 146 191
jmarusak@tempustrans.sk

SERVIS
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

PREDAJ
Daniel Sanitrik
+421 915 918 990
snv@tempustrans.sk

SERVIS
Michal Dzurňák
+421 907 997 585
snv@tempustrans.sk

RAKOVEC N. ONDAVOU

PREDAJ
Peter Kužma 
+421 905 429 948
agrotechnika@tempus.sk

MICHALOVCE

PREDAJ
Bratislav Eľko
+421 944 295 804
belko@tempustrans.sk

ŽILINA

PREDAJ
Martin Bayer 
+421 948 243 344
stavebnatechnika@tempus.sk

 

VIDEOGALÉRIA  


 

Služby pre vás