ZOSILNENÉ PLUHOVÉ DIELY

 

SILNEJŠÍ AKO NIKDY

Náhradné diely pluhu Kverneland XHD sú navrhnuté s ohľadom na najextrémnejšie podmienky. Abrazívne pôdy výrazne namáhajú súčiastky opotrebované na zemi, čo má za následok rýchle opotrebovanie a pravidelnú výmenu dielov. Tým sa zvyšujú náklady aj prestoje. Karbid Kverneland XHD je ideálnym riešením, ktoré uľahčuje náročné a náročné podmienky. Zvlášť vhodný pre veľké farmy a dodávateľov, nový rad XHD má životnosť až 8 až 10 krát väčšiu ako životnosť* štandardných dielov, pričom náklady a prestoje sú minimálne. Cenovo výhodná alternatíva na zvládnutie najťažších podmienok.

*Na základe priemerných testovacích podmienok. V závislosti od typu pôdy, obsahu vlhkosti, typu stroja, pracovnej rýchlosti, pracovnej hĺbky, šírky stroja a montážnej polohyKABRID VOLFRÁM

Karbid volfrámu je jedným z najtvrdších materiálov, aké ľudia poznajú. Kombináciou karburovaného volfrámového prášku s mäkkým kobaltom vzniká trvanlivý, tvrdý a odolný materiál, ktorý odolá extrémnym nárazom.
 

Premium Grade of Tungsten Carbide dlaždice sú aplikované na Kverneland XHD dielov pre ochranu kľúčových oblastí proti rozbitiu a rýchle nosenie. Funkcia každej časti XHD je odlišná a ako taká každá z nich zažíva rôzne úrovne stresu a dopady.

Aby sa dosiahla prijateľná rovnováha medzi dlhou životnosťou a nákladmi, pri zachovaní vysokých charakteristík opotrebovania a odolnosti voči nárazom - každá časť má jedinečnú rovnováhu medzi tvrdosťou a flexibilitou.
​​​​​


TEPELNE SPRACOVANÁ OCEĽ KVERNELAND

Mnoho vystužených neoriginálnych dielov nie je tepelne spracovaných, ale spoliehajú sa výlučne na chránené oblasti z karbidu volfrámu. V Kvernelande chápeme dôležitosť vyváženia správneho tepla a tvrdosti a aplikujeme rovnaké osvedčené metódy na všetky naše diely XHD.

Aby sa umožnil tok pôdy bez trenia, naše jedinečné tepelné spracovanie vytvára tvrdší a hladší povrch, ktorý vydrží dlhšie ako mäkšia, neupravená oceľ. Ideálna kombinácia dlaždíc z karbidu volfrámu na tepelne upravenej oceli vám poskytne najlepšiu zbraň, ktorá bude odolávať najextrémnejším pôdnym podmienkam.  


ROHOVĚ DLAŽDICE ZNAMENAJÚ ROZDIEL

Tradičným spôsobom vystužovania oceľových dielov je nanášanie plochých dlaždíc z karbidu wolfrámu na povrch reznej hrany. Tieto však chránia iba povrch - nie reznú hranu. Všetky rezné hrany radu Kverneland XHD sú vybavené rohovými dlaždicami . Tieto špeciálne navrhnuté dlaždice obopínajú prednú hranu a chránia povrch aj hranu pred opotrebovaním a poškodením. Výsledkom je ostrejšia a dlhotrvajúca hrana, ktorá zostáva odolná voči nárazom a zlomeninám pri tvrdých nárazoch.

  • Dodatočná ochrana oceľového tela
  • Extrémne odolný voči nárazom 
  •  Vyhýba sa opotrebovaniu oceľového hrotu

BOD XHD

Pluh XHD je chránený 16 dlaždicami z karbidu wolfrámu Premium . Štyri špeciálne navrhnuté rohové dlaždice sú umiestnené pozdĺž prednej hrany a zachovávajú si svoj tvar a pevnosť, aby poskytovali maximálnu ochranu pred tvrdými nárazmi a abrazívnymi pôdami. Štyri rady dlaždíc na povrchu a na vonkajšom okraji navyše chránia tieto zóny pred kamenistými a abrazívnymi podmienkami a zároveň zaisťujú nepretržitý tok pôdy. Celkový tvar bodu XHD je navrhnutý tak, aby čo najľahšie prenikol do pôdy, dokonca aj v najsuchších a najtvrdších pôdnych podmienkach.  

KARBIDOVÝ BOD XHD
KK089171R - vľavo
KK089170R - vpravo


 

AKCIE XHD

Radlica pluhu XHD je chránená 16 rohovými dlaždicami z karbidu wolfrámu prémiovej triedy . Dlaždice umiestnené pozdĺž celej prednej hrany radlice si zachovávajú tvar a pevnosť, aby poskytli maximálnu ochranu pred tvrdými nárazmi a abrazívnymi pôdami. Radlica je navrhnutá tak, aby bola bezproblémovým spojením medzi hrotom a tvarovacou doskou, aby sa zabezpečil plynulý tok pôdy po celom tele pluhu s minimálnym trením, čo má za následok dlhšiu životnosť.  
​​​​​

XHD CARBIDE 16 'SHARE
KK089155R - vľavo
KK089154R - vpravo 


XHD LANDSIDES

XHD Landside je chránený 8 ( Short Landside ) a 10 ( Long Landside ) prémiovými platňami z karbidu wolfrámu, ktoré si zachovávajú tvar a pevnosť a poskytujú maximálnu ochranu pred tvrdými nárazmi a abrazívnymi pôdami. Všetky dlaždice sú rozdelené na rovnomerne rozmiestnené stĺpce 5 ( Short Landside ) a 7 ( Long Landside ) a sú zapustené a špeciálne naklonené tak, aby poskytovali krajine maximálnu ochranu pred najnebezpečnejšími podmienkami.
 

KARBIDOVÝ LANDSIDE XHD KRÁTKY A152001586 - vľavo A152001486 - vpravo

KARBIDOVÝ LANDSIDE XHD DLHÝ
A152001786 - vľavo A152001686 - vpravo


 

PODIELY SKIMMEROV XHD

Radlica XHD Skimmer je chránená obkladmi z karbidu volfrámu a tvrdým povrchom PTA  (Plasma Transferred Arc)  .  11 špeciálne navrhnutých rohových dlaždíc z karbidu wolfrámu Premium, ktoré sa nachádzajú na horizontálnej reznej hrane, si zachovávajú tvar a pevnosť, aby poskytovali maximálnu ochranu pred tvrdými nárazmi a abrazívnymi pôdami. Pás PTA na zvislom okraji navyše poskytuje zvýšenú ochranu pred agresívnymi podmienkami.

SKRÝVAČ SKIMMERU XHD
A133949530 - vľavo
A133949430 - vpravo


KUSY HOLENE XHD

Kus XHD Shin je chránený 11 rohovými dlaždicami z karbidu wolfrámu prémiovej triedy, ktoré si zachovávajú tvar a pevnosť a poskytujú maximálnu ochranu pred tvrdými nárazmi a abrazívnymi pôdami. Dlaždice umiestnené na zvislej nábežnej hrane si zachovávajú tvar a pevnosť, aby poskytovali maximálnu ochranu pred tvrdými nárazmi a abrazívnymi pôdami, pričom zaisťujú rovnomerný tok zeminy a ochranu k spodnej časti odkladacej dosky.

KUS KARBIDOVÉHO SVETLA XHD
A133939530 - vľavo
A133939430 - vpravo

<<späť 

Autorizovaný
predaj a servis

KOŠICE

PREDAJ
Vladimír Janík ​​​​​​
+421 905 481 269
vjanik@tempustrans.sk

PREDAJ
Jaroslav Marušák
+421 917 146 191
jmarusak@tempustrans.sk

SERVIS
Radoslav Hricov
+421 907 997 586
rhricov@tempustrans.sk

ROŽŇAVA

PREDAJ
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SERVIS
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

PREDAJ
Daniel Sanitrik
+421 915 918 990
snv@tempustrans.sk

SERVIS
Michal Dzurňák
+421 907 997 585
snv@tempustrans.sk

MICHALOVCE

PREDAJ
Bratislav Eľko
+421 944 295 804
belko@tempustrans.sk

PREDAJ
Peter Kužma 
+421 905 429 948
agrotechnika@tempus.sk

ŽILINA

PREDAJ
Martin Bayer 
+421 948 243 344
stavebnatechnika@tempus.sk

Služby pre vás