ON-LINE SLUŽBY

Riešenie Vašej bezpečnej mobility


Plne si uvedomuje kritickú situáciu, ktorá nás všetkých zasiahla. Keďže je zdravie našich klientov prvoradé a zároveň je mobilita neoddeliteľnou súčasťou ich života prinášame kvalitné ON-LINE predajné služby, ktoré umožňujú zabezpečiť kúpu vozidla a výber jeho financovania aj bez návštevy našich showroomov:
 

TESTOVACIA JAZDA >

Testovaciu jazdu viete absolvovať prevzatím  dezinfikovaného vozidla na parkovisku areálu Tempus, alebo Vám vieme vozidlo na testovaciu jazdu doviesť priamo pred Váš dom.

NEZÁVÄZNÁ REZERVÁCIA >

Vami vybrané vozidlo si viete kedykoľvek nezáväzne rezervovať z pohodlia vášho domova a dohodnúť si testovaciu jazdu alebo jeho kúpu.

ON-LINE KÚPA VOZIDLA >

Kúpu vozidla vrátane financovania, poistenia, prihlásenia a všetkých písomných dokumentov zabezpečíme elektronicky prostredníctvom našich predajcov.


Servis je vám k dispozícii v plnom rozsahu:

ANTIVÍRUSOVÁ DEZINFEKCIA >

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic po každom servisnom úkone ako i pri predaji a prenájme.

PREZUTIE PNEUMATÍK >

Vaše vozidlo už potrebuje prezuť. Využite práve tento čas na sezónne prezutie Vášho vozidla. Vyhnete sa tak náporu v období po opadnutí pandémie.

JARNÁ SERVISNÁ KONTROLA >

Odborná kontrola Vášho vozidla po náročnom zimnom období, doplnenie, prípadne výmena prevádzkových kvapalín zaručia jeho ďalšiu bezproblémovú prevádzku.


Antivírusová dezinfekcia interiéru vášho vozidla

V týchto dňoch je dezinfekcia vozidla dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Je to jediné miesto, kde môžete bezpečne existovať bez ochranného rúška a rukavíc ak máte istotu, že je interiér dokonale dezinfikovaný.

Bezplatná služba pre vozidlá Jaguar a Land Rover

Našim klientom zabezpečujeme vysoko účinnú dezinfekciu proti vírusu COVID-19 zariadením Air-Comatic pri predaji, prenájme a každom servisnom úkone zdarma. Bezplatná služba zahŕňa:

  • Dezinfekcia interiéru vozidla zariadením Air-Comatic
  • Čistenie klimatizácie
  • Umytie vozidla

Samotnú dezinfekciu si môžete objednať zvlášť v hodnote 45€ 
na tel. čísle: 0918 490 711

Online objednanie dezinfekcie


ONLINE PREDAJ VOZIDIEL

Konfigurácia vozidla

V tomto momente sú pre vás k dispozícii skladové nové, jazdené a predvádzacie vozidlá. Konfigurácia vlastného vozidla je možná, avšak s negarantovaným dátumom dodania v súvislosti s aktuálnou situáciou vo svete.

Testovanie vozidiel

Súčasná komplikovaná situácia nám z bezpečnostných dôvodov neumožňuje absolvovať predvádzacie jazdy so zákazníkom. V prípade skladových alebo jazdených vozidiel je však možné navštíviť naše prevádzky a vozdlo si samostatne prezrieť na mieste po dohode s predajcom.

Dokumenty a úhrada faktúry

Naši predajcovia zabezpečia podpis kúpnej zmluvy a zaplatenie zálohy a plnej sumy online. Podpis kúpnej zmluvy môže prebehnúť aj formou
e-mailovej komunikácie. V prípade, že si zvolíte financovanie, dohodneme jeho podmienky online. Rovnako vám pomôžeme aj s poistením vášho vozidla.

Odovzdanie vozidiel

Vaše vozidlo vám odovzdá predajca pred showroomom Tempus. pri odovzdaní vozidla budú dodržiavané všetky bezpečnostné a hygienické požiadavky vrátane ochranných pomôcok. V tejto situácii sme pristúpili k zrýchlenému odovzdaniu vozidiel, pri ktorom predajca nevysvetľuje zákazníkovi jednotlivé funkcie vozidla. Naši predajcovia sú však pripravení vysvetliť vám funkcie vášho vozidla online, napríklad formou videohovoru.

Bezpečne čisté vozidlo pri odovzdávaní

Pri odovzaní vozidiel dodržiavame všetky potrebné štandardy. Navyše, interiér vášho nového vozidla prejde pred odovzdaním dezinfekciou ozónom s certifikátom.

Prihlásenie vozidla do evidencie

Aj keď k vozidlu dostanete všetky potrebné dokumenty, nechajte to na nás - vaše nové vozidlo prihládime do evidencie.
​​​​​​

Skladové vozidlá k odberu ihneď

 


PONUKA VOZIDIEL S EXTRA FINANCOVANÍM

Vozidlá Jaguar


Jaguar XE

​​Ponuka vozidiel >


Jaguar E-Pace

​​Ponuka vozidiel >


Jaguar F-Pace

​​Ponuka vozidiel >


 

 

Jaguar I-Pace

​​Ponuka vozidiel >

 

 


Vozidlá Land Rover

Land Rover Range Rover Evoque

​​Ponuka vozidiel >

Land Rover Range Rover Velar

​​Ponuka vozidiel >

Land Rover Range Rover Sport

​​Ponuka vozidiel >


 

Land Rover Range Rover

​​Ponuka vozidiel >

Land Rover Discovery Sport

​​Ponuka vozidiel >

Land Rover Discovery

​​Ponuka vozidiel >

 

Vybrali sme pre Vás skladové vozidlá so špeciálnym zvýhodnením:

Ponuka vozidiel so špeciálnym zvýhodnením


Informácie ON-LINE predaja vozidiel:

jlr@tempus.sk
+421 917 195 129

 

Služby pre vás