NOVÝ RENAULT ARKANA

  DIZAJN

ŠPORTOVÉ A PRIESTRANNÉ SUV A EXKLUZÍVNA VERZIA R.S. LINE

Arkana spája elegantné línie a robustný štýl. Jedinečný dizajn je výsledkom elegantnej karosérie, vysokej svetlej výšky a špičkového interiéru.

Vo verzii R.S. Line je efekt ešte silnejší. Zamilujte si jej exkluzívnu farbu Oranžová Valencia, športovú prednú masku, špecifické disky kolies s červenými detailmi, dvojitou koncovkou výfuku a ďalšími prvkami.Skladové vozidlá  k okamžitému odberu

arkana

 

 

 

 

POHONNÁ JEDNOTKA

TICHÁ, DYNAMICKÁ A S VÝBORNOU ODOZVOU

Arkana E-TECH Hybrid

Hybridná technológia E-TECH inšpirovaná motoristickým športom dokonale spája výkon a efektívnosť. V meste sa vždy rozbieha na elektrický pohon, na ktorý dokáže jazdiť až 80% času. Znížte svoju spotrebu paliva až o 40% v porovnaní s ekvivalentným benzínovým motorom!

Rekuperačné brzdenie nabíja batériu vášho vozidla Arkana E-TECH Hybrid automaticky počas jazdy. Užite si príjemnú jazdu bez ohľadu na okolnosti vďaka skvelej reakcii motora a výbornému zrýchleniu. Arkana E-TECH Hybrid sa prispôsobí vašim jazdným potrebám s cieľom zabezpečiť optimálnu všestrannosť. 

 

 

Komfort a technológia

OVLÁDNITE CESTY Z POHODLIA VAŠEJ KABÍNY

Vďaka svojim moderným a používateľsky prívetivým technológiám, prispôsobiteľným palubným zážitkom a bezprecedentnej modulárnosti sa úplne nová ARCANA prispôsobí vašim potrebám a želaniam s cieľom ponúknuť vám jedinečný zážitok.

15 asistenčných systémov pre vodiča Easy Drive

Asistent pre jazdu po diaľnici a v kolónach, upozornenie pred prichádzajúcimi vozidlami pri cúvaní a parkovací asistent Easy Park Assist sú len niektoré z prvkov navrhnutých pre zvýšenie vášho jazdného komfortu a bezpečnosti. Tieto funkcie a mnoho ďalších je k dispozícii prostredníctvom asistenčných systémov Renault Easy Drive, ktoré vám pomôžu vozidlo ovládať na cestách. Ste pripravení urobiť prvý krok k autonómnej jazde?

multimediálny systém Easy Link

Palubná doska, čalúnenie, farebné ozdobné prvky, dekoratívne panely. Objavte možnosti personalizácie interiéru a vyberte si z 15 možných kombinácií.

multi-Sense

3 jazdné režimy (Eco, Sport, MySense), 8 nastavení osvetlenia interiéru... ​Prispôsobte jazdný prejav vozidla podľa svojej osobnosti vďaka technológii MULTI-SENSE.

 

NOVÝ RENAULT ARKANA

ŠPORTOVÉ A PRIESTRANNÉ SUV A EXKLUZÍVNA VERZIA R.S. LINE

Naši predajcovia Vám radi predstavia každý detail a ešte ľahšie používanie aby váš nový Renault ARKANA naplnil Vaše požiadavky.


Objednajte sa na testovaciu jazdu

        


Fotogaléria

Služby pre vás