SUV SO ŠPORTOVÝMI KRIVKAMI

RENAULT CAPTUR

 

  DIZAJN

SUV so športovými krivkami

Pôsobivá silueta, precízne spracovaný interiér a plne personalizovateľný vzhľad so širokou ponukou dvojfarebných prevedení karosérie... Väčší a modernejší Nový CAPTUR má všetky charakteristické znaky SUV a zanechá silný prvý dojem.Skladové vozidlá k okamžitému odberu

c

 

 

 

PERSONALIZÁCIA

Vytvorte si vozidlo, ktoré odráža vašu osobnosť

Vystúpte z davu! Nový CAPTUR stále ponúka nevídané množstvo možností personalizácia exteriéru a interiéru.
 

Personalizácia exteriéru

Strecha, spätné zrkadlá, ochranné kryty podvozku... Vyberte si z takmer 80 možných kombinácií pre exteriér.

... a interiéru

Palubná doska, čalúnenie, farebné ozdobné prvky, dekoratívne panely. Objavte možnosti personalizácie interiéru a vyberte si z 15 možných kombinácií.

MULTI-SENSE posúva hranice personalizácie

3 jazdné režimy (Eco, Sport, MySense), 8 nastavení osvetlenia interiéru... ​Prispôsobte jazdný prejav vozidla podľa svojej osobnosti vďaka technológii MULTI-SENSE.

 

VÝBAVA

Vychutnajte si zážitok šitý na mieru

Vďaka svojim moderným a používateľsky prívetivým technológiám, prispôsobiteľným palubným zážitkom a bezprecedentnej modulárnosti sa úplne nový CAPTUR prispôsobí vašim potrebám a želaniam s cieľom ponúknuť vám jedinečný zážitok.

Najmodernejšie technológie

Pre ešte príjemnejšie cestovanie je Nový CAPTUR vybavený najnovšími technológiami a naviac ponúka asistenčné jazdné systémy, ktoré dláždia cestu k autonómnym vozidlám.

Príjemný zážitok na palube vozidla

Smart Cockpit nasmerovaný k vodičovi, presklená strecha, priestranný interiér, veľký batožinový priestor (až 536 l*), posuvné a sklopné sedadlá, praktické odkladacie priestory... Nový CAPTUR sa prispôsobí vášmu každodennému životu.​

 

NOVÝ RENAULT CAPTUR

SUV so športovými krivkami

Naši predajcovia Vám radi predstavia každý detail a ešte ľahšie používanie aby váš nový Renault CAPTUR naplnil Vaše požiadavky.


Objednajte sa na testovaciu jazdu

        

 

Služby pre vás