ELEKTRICKÁ JAZDA KEDYKOĽVEK POTREBUJETE

RENAULT CAPTUR E-TECH

 

  CAPTUR umožňuje elektrickú jazdu, kedykoľvek chcete

Vďaka novému plug-in hybridnému pohonu môžete jazdiť s Novým CAPTUR v elektrickom režime cez týždeň, každý deň ho nabíjať, a na ďalšie víkendové výlety ho prepnúť na hybrid! Nemusíte robiť žiadne kompromisy.

 

 

Skladové vozidlá k okamžitému odberu

5523748d1a50b0dae07250b26fbc0e20​​​​​​​

 

MOTORY

CAPTUR E-TECH: Nekompromisný plug-in hybrid!

Neprekonateľné potešenie z jazdy

Chcete okamžitý výkon elektrického vozidla v hybridnom vozidle? To vám zaručí Nový CAPTUR E-TECH Plug-in. Vaše vozidlo sa naštartuje rovnako tak potichu a zrýchli rovnako ako plne elektrické vozidlo a ponúkne vám tak maximálne pohodlie.

Prispôsobí sa akémukoľvek životnému štýlu!

Užite si slobodu voľby vďaka Novému CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid. Vďaka jeho dvom pohonným jednotkám môžete počas pracovného týždňa jazdiť po meste s dojazdom až 65 km, a potom na víkendový výlet prepnúť na hybridný pohon. Riešenie, ktoré je skutočne univerzálne.

Skúsenosti v oblasti elektromobilov v Novom Renault CAPTUR

Jazdite v úplnom kľude vďaka našim 10 ročným odborným skúsenostiam v oblasti elektromobilov Renault Z.E.! Využite výhody čistej mobility a lepšej spotreby paliva vďaka inovatívnej prevodovke a technológii rekuperácie energie, ktorá sa inšpirovala priamo svetom Formuly 1!

 

NOVÝ RENAULT CAPTUR E-TECH HYBRID

Ste pripravení sadnúť si za volant Nového Renault CAPTUR E-TECH Plug-in hybrid?

Naši predajcovia Vám radi predstavia každý detail a ešte ľahšie používanie aby váš nový Renault CAPTUR E-TECH naplnil Vaše požiadavky.


Objednajte sa na testovaciu jazdu

        

Služby pre vás