VEĽKÝ ŠPIČKOVÝ CROSSOVER

NOVÝ RENAULT ESPACE

  DIZAJN

Veľký špičkový crossover

Vnímajte rozdiel! Nový ESPACE, zvonku robustný a zvnútra úplne prepracovaný, má všetky znaky crossovera s pridanou osobnosťou.Skladové vozidlá k okamžitému odberu

c

 

 

ZÁŽITOK NA PALUBE

Pokoj v duši vďaka technológiám

Asistenčné systémy pre vodiča Renault EASY DRIVE, eko-systém EASY CONNECT, režimy MULTI-SENSE a iné. Využite výhody inovácií, ktoré vám uľahčia každodenný život.

MULTI-SENSE

Pomocou Renault MULTI-SENSE môžete zmeniť, ako sa váš úplne nový ESPACE bude správať a môžete si prispôsobiť cestovanie svojim potrebám: vyberte si osvetlenie interiéru, odpruženie, systém pohonu všetkých 4 kolies 4CONTROL, odozvu a zvuk motora atď. 

Renault EASY DRIVE ‒ asistenčné systémy pre vodiča

Usaďte sa a vychutnajte si jazdu! Adaptívne svetlá LED MATRIX VISION, sprievodca na diaľnici a v zápchach, aktívne sledovanie vozidiel vzadu... Využívajte tie najlepšie technológie na palube vášho úplne nového ESPACE a cestujte v úplnej pohode.

Multimediálny systém EASY LINK

Inteligentná navigácia, automatické aktualizácie máp, pripojenie, rádio, mobilné aplikácie a iné... Vďaka systému Renault EASY LINK môžete zostať pripojení na svojich cestách a mať všetky potrebné informácie zobrazené na centrálnej obrazovke s uhlopriečkou 9,3” vo svojom úplne novom ESPACE.


POHODLNÉ A MODULÁRNE USPORIADANIE

Vyberte si zmenu

Priestranný, modulárny a pohodlný úplne nový ESPACE urobí z každej cesty jedinečný zážitok.

„Prvotriedny“ komfort

Prvotriedny únik... Úplne nový ESPACE, dostupný v 5- alebo 7-miestnej verzii, je ideálnym spoločníkom na dlhé cesty a privíta vás na palube v pohodlnom a sofistikovanom prostredí. Pripravený na výnimočný zážitok? 

Prispôsobiteľný modulárny dizajn

Naplno využite jeho modulárne usporiadanie! Sedadlá vášho úplne nového ESPACE môžete sklopiť buď po jednom, alebo všetky naraz. Jediným kliknutím nastavíte svoj interiér podľa potreby vďaka modulárnemu dizajnu One Touch.

 

NOVÝ ESPACE

Veľký špičkový crossover

Naši predajcovia Vám radi predstavia každý detail a ešte ľahšie používanie aby váš nový Renault ESPACE naplnil Vaše požiadavky.


Objednajte sa na testovaciu jazdu

 

 

 

Služby pre vás