KOMPAKTNÝ HATCHBACK

RENAULT MEGANE

  DIZAJN

Kompaktný hatchback

Harmonické línie, prepracované funkcie a precízne povrchové úpravy... Atraktívny a dynamický Nový MEGANE má odvážny výraz, odhaľuje svoju sofistikovanejšiu siluetu a interiér nabitý špičkovými technológiami. Pripravení očariť? Skladové vozidlá k okamžitému odberu

c

 

 

 

ZÁŽITOK NA PALUBE

Inovácie, ktoré zlepšia vaše pohodlie

Optimalizujte svoje každodenné zážitky z jazdy vďaka našej technológii: jazdné asistenčné systémy Renault EASY DRIVE, palubné multimediálne systémy EASY LINK, nastavenia MULTI-SENSE a omnoho viac.

Dodajte vašim cestám trochu vzrušenia pomocou EASY LINK

Ste pripravení na prepojený zážitok, aký ste nikdy predtým nezažili? Vďaka vášmu multimediálnemu systému EASY LINK kompatibilnému s Android Auto™ a Apple CarPlay™ máte ľahký prístup ku všetkým svojim aplikáciám a pripojeným službám z 9,3” centrálnej obrazovky vo vašom Novom modeli MEGANE.

Prispôsobte si svoj zážitok z jazdy pomocou MULTI-SENSE

Zvuk a citlivosť motora, riadenie, výber osvetlenia interiéru a konfigurovateľná obrazovka vodiča...Pomocou MULTI-SENSE si môžete vybrať zo 4 rôznych režimov (MySense, Eco, Comfort a Sport) a prispôsobiť si jazdu svojej nálade a potrebám.

Vychutnajte si asistenčný systém Renault EASY DRIVE

Cestujte v úplnej pohode! Asistenčné systémy pre jazdu na diaľnici a dopravné asistenčné systémy, adaptívny tempomat Stop & Go, aktívny systém núdzového brzdenia (AEBS) s rozpoznaním cyklistov a chodcov... Naše asistenčné systémy pri jazde zvyšujú prostredníctvom inovácií vašu bezpečnosť a jazdenie je hračkou.

 

VERZIA

Nový MEGANE R.S. Line

Nový MEGANE R.S. Line má športové prvky a zosobňuje jedinečný štýl.

Inšpirovaný športom

Exteriér Nového MEGANE R.S. Line priťahuje pozornosť vďaka svojim zmyselným líniám, spojleru F1 charakteristickému pre modelový rad R.S., zadnému nárazníku s chrómovým výfukom a 17” a 18” diskom kolies. V interiéri si zamilujete jeho dizajn s karbónovými prvkami doplnenými viditeľným prešívaním, kožený volant so znakom dvojitého diamantu R.S., hliníkové športové pedále a sedadlá Alcantara® so vstavanými opierkami hlavy.

 

NOVÝ MEGANE

Kompaktný hatchback

Naši predajcovia Vám radi predstavia každý detail a ešte ľahšie používanie aby váš nový Renault MEGANE naplnil Vaše požiadavky.


Objednajte sa na testovaciu jazdu

        

 

Služby pre vás