EFEKTÍVNY HYBRID

RENAULT MEGANE Grandtour E-TECH

  E-TECH PLUG-IN

Nový MEGANE Grandtour je teraz k dispozícii v hybridnej verzii!

Vďaka novej hnacej sústave E-TECH PLUG-IN HYBRID ponúka Nový MEGANE Grandtour to najlepšie z oboch svetov, čím vám zabezpečuje jedinečný jazdný zážitok. Jazdite v elektrickom režime od pondelka do piatku na jedno nabitie denne. Počas víkendov prepnite do hybridného režimu a vydajte sa na cesty bez obáv z dojazdu.

 Skladové vozidlá k okamžitému odberu

c

 

 

 

NABÍJANIE

Nový Renault MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in hybrid

Nový MEGANE Grandtour ponúka okrem hybridného pohonu omnoho viac!

Elegantné línie, pohodlný interiér, modulárny nakladací priestor... Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID spája to najlepšie z modelu MEGANE Grandtour so všetkými výhodami hybridu.

Doma

Nabíjajte svoje plug-in hybridné vozidlo doma jednoducho a rýchlo. Vozidlo si môžete nabíjať z bežnej domácej zásuvky s výkonom 2,3 kW, ktorá ho nabije za 5 hodín. Pre výkonnejšie nabíjanie s výkonom až 3,7 kW zvoľte priemyselnú zásuvku Green´Up alebo Wallbox. S výkonom 3,7 kW nabijete vozidlo na 100% za necelé 3 hodiny. 

 

HNACIE SÚSTAVY

Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID: nabíjateľný hybrid

Na základe našich skúsenosti z motoristického športu a odborných znalosti v oblasti elektrických vozidiel Renault Z.E. naši experti predstavili hybridné riešenie pre každého.

Všestranné kombi

Na každodenné používanie a na jazdu bez obáv o spotrebu paliva. Váš Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID ponúka dojazd na elektrický pohon až 65 km(1) v meste. Plánujete vyraziť na dovolenku? Užite si pokoj pri prepínaní medzi hybridným a elektrickým pohonom. Cestujte bez obmedzovania vášho dojazdu (až 50 km(2) s elektrickým pohonom v zmiešanom režime).

Nová jazdná skúsenosť

Hladká a tichá jazda, bezkonkurenčná citlivosť a ešte silnejšie zrýchlenie pri rozjazde... Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID kombinuje inovatívnu viacrežimovú prevodovku s pohonnou jednotkou 1,6 l najnovšej generácie s výkonom 160 k, aby vám zabezpečil bezprecedentné potešenie z jazdy.

Kontrolovaná úspora paliva

Vďaka nabíjateľnej hybridnej hnacej sústave E-TECH využite 100 % elektrické štartovanie, aby ste znížili spotrebu paliva a znížili emisie CO2 na dlhých aj krátkych cestách (do 70 %(2)). Ak chcete dosiahnuť ešte väčšiu úsporu paliva, na prevodovke vyberte režim „B“ a získajte ešte viac energie.

 

NOVÝ MEGANE GRANDTOUR E-TECH

Ste pripravení sadnúť si za volant Nového modelu Renault MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID?

Naši predajcovia Vám radi predstavia každý detail a ešte ľahšie používanie aby váš nový Renault MEGANE  GRANDTOUR E-TECH naplnil Vaše požiadavky.


Objednajte sa na testovaciu jazdu

        

 

Služby pre vás