RENAULT TRAFIC Passenger

  DIZAJN A PREDNOSTI

Nový TRAFIC Passenger vám dá energiu na každý deň

S Full LED svetlometmi, charakteristickým osvetlením, maskou s chrómovaným povrchom a priestranným interiérom sa úplne nový TRAFIC Passenger prispôsobí vašim potrebám viac ako kedykoľvek predtým!

 

 

POHODLIE A MODULÁRNE USPORIADANIE

Zjednodušte si svoj každodenný život

V meste...

Batohy sa hromadia na zadnej lavici, puzdro na okuliare často skĺzne cez hornú časť palubnej dosky a taška sa sotva zmestí pod predné sedadlo...

Stop! V novom TRAFIC Passenger môžete využiť rad inteligentných úložných riešení a pokojne sa vydať do mestskej dopravy a ponúknuť všetkým svojim cestujúcim optimálne pohodlie.

... alebo na veľké dobrodružstvo.

Nadišiel čas ísť! Zabudnite na tie nekonečné cesty, kedy ste boli napchatí medzi iným cestujúcim a vašou batožinou.

Vďaka veľkorysému batožinovému priestoru a priestrannému a modulárnemu interiéru sa úplne nový TRAFIC Passenger prispôsobí vašim potrebám a dokáže pojať až 9 cestujúcich bez toho, aby ste museli obetovať váš batožinový priestor.

Jazdite v úplnej pohode!


VÝBAVA

Cestujte v maximálnom pohodlí

Cez týždeň...

Dopravné zápchy, tesné manévre, nedostatok času a priestoru atď. Jazda v meste je často synonymom stresu a nudy.

Relax!  Vďaka novému TRAFIC Passenger si uľahčite jazdné podmienky a využite najmodernejšie technológie zaručujúce bezpečnú konfrontáciu s mestskou prevádzkou a premeňte dochádzanie na pokojný a spokojný okamih.

 

... alebo na víkendy.

Štartujete na víkend do prírody alebo na túru do hôr? Žiadny problém!

Naplánujte si svoje trasy, ovládajte rýchlosť alebo majte prístup k vašim obľúbeným aplikáciám... Váš úplne nový TRAFIC Passenger sa prispôsobí vašim plánom a potrebám, takže si môžete užiť inovatívne a pripojené zariadenia navrhnuté na uľahčenie vašej cesty.

 

NOVÝ TRAFIC PASSENGER

Dá Vám energiu na každý deň

Naši predajcovia Vám radi predstavia každý detail a ešte ľahšie používanie aby váš nový Renault TRAFIC PASSENGER naplnil Vaše požiadavky.


Objednajte sa na testovaciu jazdu

        Skladové vozidlá TRAFIC PASSENGER k okamžitému odberu

c

 

Služby pre vás