Vozový park

 

Renault
Master

Iveco
Eurocargo

Iveco
Trakker

Iveco
Eurocargo 2

Renault
Koleos

Renault
Trafic


Renault Master

 
Iveco Eurocargo
 
Iveco Trakker
   
Odťahové vozidlo do 2,5 tony určené na odťahy menších vozidiel pri technických poruchách.   Odťahový prepravník určený k preprave dvoch vozidiel.   Vyslobodzovací špecial, nadstavba Omars 110T - plne vybavený na ďiaľkovú prepravu, zdvíhacie rameno s nosnosťou do 68 ton, 2x navijáky s nosnosťou 25 ton, rameno pre vozidlá s poškodenou nápravou s výsuvom 12 metrov a nosnosťou do 45 ton na 6 metrov a 15 ton na 12 metrov. Vybavenie vozidla:
elektrocentrála, píla, rozbrusovačka kompletná zostava náradia, vzduchové a elektrické prípojky, rôzne drobné náradie a pomôcky určené k zabezpečeniu prepravy aj extrémne poškodených vozidiel.
 
   

Iveco Eurocargo 2

 

Renault Koleos

  Renault Trafic    
Vozidlo so sklápacou odťahovou plošinou o nosnosti 5 ton, naviják s dimenziou do 5 ton, hydraulická ruka na zdvíhanie vozidiel do 3,5 tony, prídavné nosné zariadenie (tzv. okuliare) na prevoz druhého vozidla ak nemá poškodené nápravy. Vybavenie vozidla: Kompletné elektrické a vzduchové vývody, 2+1 miestna kabína.   Asistenčné vozidlo vybavené na sekundárne zásahy pri nehodách, vozidlo je vybavené na poskytnutie asistenčných služieb, doplnenie paliva, otvorenie iného vozidla, drobné opravy, odťah na najbližšie parkovisko, preprava batožiny a posádky havarovaných vozidiel.   Likvidácia poistných udalostí bez účasti polície do zákonnej výšky 3983,- €, zabezpečovacie vozidlo pri hromadných nehodách, zabezpečenie rýchlostných komunikácií a diaľníc pri nehodách, prevoz väčšieho počtu pasažierov a nákladu, mobilná klimatizovaná kancelária, prevoz krvných preparátov, sekundárne výjazdy k nehodám.    

 

Služby pre vás