Asistenčná služba

     

Technická záchranná služba

Zostať v núdzovej situácií môže kedykoľvek a každý s vodičov. Neprijemnou záležitosťou nie je len havária vozidla, ale taktiež technická porucha vozidla. Rýchla a účinná pomoc však existuje! Vodiči majú možnosť ľahko privolať náš profesionálny tím Technickej Záchrannej Služby, ktorý operatívne zaisti všetko potrebné. Kvalitné odťahové a asistenčné služby poskytujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku a to hlavne v celom Košickom kraji.

Motoristom poskytujeme stopercentne spoľahlivú a vysoko profesionálnu pomoc v núdzi, či už sa jedná o vozidla osobné, prípadne malé alebo stredné nákladné vozidlá. Portfólio našich služieb tvorí odťahová služba, ktorá zaisťuje odtiahnutie nepojazdných vozidiel či vyprostenie havarovaných vozidiel a taktiež ďalšie potrebné úkony.

Združenie cestných dopravcov Slovenskej republiky ČESMAD Slovakia zriadilo pre svojich členov, ako aj ďalších cestných dopravcov novú službu ČESMAD ASSISTANCE, ktorou je vyslobodzovanie a odťahovanie vozidiel s celkovou hmotnosťou nad 3,5 t. Asistenčnou službou chce združenie prispieť k zlepšeniu podmienok bezpečnosti na cestách. V spolupráci so silnými partnermi chce ČESMAD Slovakia poskytovať asistenčné služby na princípoch kvality, rýchlosti, seriózneho prístupu a ceny.

 

 

TEMPUS ASSISTANCE je partnerom ČESMAD ASSISTANCE

Žiadny náš klient pri nepredvídanej situácií nezostane sám. Asistenčná služba, ktorá je taktiež súčasťou komplexných služieb, vodičom ponúka výmenu pneumatiky (či drobné opravy) priamo na mieste vzniku technickej poruchy (štartovanie vozidla cez káble,...). Pokiaľ Vás čokoľvek nepredvídané stretne počas cesty s vaším vozidlom, naši profesionálni pracovníci Vám veľmi radi pomôžu a poradia.

V prípade vzniku dopravnej nehody, ktorá sa označuje za škodovú udalosť, sme ochotný Vám poradiť pri vypísaní tlačiva o dopravnej nehode
a to celkom zadarmo.

V poslednej dobe sa množia tzv. „lovci nehôd“, ktorí sú u Vás v prípade nehody doslova behom pár minút a ponúkajú Vám, že za Vás všetko zariadia. Buďte opatrní
a nenechajte sa podviesť, takéto spoločnosti alebo odťahové služby len využívajú Vášho šoku z nehody a Vy potom väčšinou podpíšete veľmi nevýhodne zmluvy
na odtiahnutie vozidla, opravu vozidla alebo náhradné vozidlo. Nikto Vás nesmie do ničoho nútiť. V prípade nehody máte, vždy nárok od svojej poisťovni na odtiahnutie nepojazdného vozidla zdarma (a to aj v prípade či ste poškodený alebo vinník prípadne či máte alebo nemáte havarijné poistenie). Spolupracujeme s každou asistenčnou službou a poisťovňou v Slovenskej republike.

 

Služby pre vás