RENAULT CLIO E-TECH

  CLIO E-TECH

Nové CLIO je teraz hybridné

S novým hybridným pohonom poskytuje Nové CLIO E-TECH hybrid neprekonateľný zážitok z jazdy a ešte vyššiu úsporu paliva.Skladové vozidlá k okamžitému odberu

c

 

 

 

Až 80% času jazdy v meste na čisto elektrický pohon

Zažite elektrickú jazdu, ako nikdy predtým. Nové CLIO E-TECH hybrid kombinuje elektrický a spaľovací motor s obzvlášť úspornou multimódovou automatickou prevodovkou. Výsledok: 100% rozjazdov na elektrický pohon, optimalizovaná jazda na elektrický pohon až 80% času v meste a zážitok z tichej elektrickej jazdy.

Účinný v meste aj na diaľnici

Hybridný pohon umožňuje v meste usporiť až 40% paliva v porovnaní s klasickým benzínovým pohonom. Nové CLIO E-TECH je univerzálne: žiadne káble, vysoký výkon, pohodlný interiér, skrátka všetko, čo očakávate od poslednej generácie modelu CLIO.

Nový pocit z jazdy

Nové CLIO E-TECH hybrid vám prináša výkon 140 koní. Okamžitá odozva jeho elektromotora, spoločne so špeciálnou multimódovou automatickou prevodovkou ponúka úžasné zrýchlenie a plynulé radenie. Užite si rôzne režimy MULTI-SENSE pre personalizovaný jazdný zážitok.

 

NOVÝ RENAULT CLIO E-TECH HYBRID

Hybridné technológie v kompaktnom balení

Naši predajcovia Vám radi predstavia každý detail a ešte ľahšie používanie aby váš nový Renault CLIO E-TECH naplnil Vaše požiadavky.


Objednajte sa na testovaciu jazdu

       

 

Služby pre vás