VITAJTE VO SVETE VALTRA S NEKONEČNÝMI MOŽNOSŤAMI

SÉRIA A
75 -135 HP


​​​​​​

SÉRIA F
75 -105HP


 

SÉRIA G
105 -135 HP


​​​​

SÉRIA N
115 -201HP


 

SÉRIA T
170 -217HP


 

SÉRIA S
290 -405 HP


 

 

Vyberte si z ponuky skladovej techniky Valtra:


 

 

POĽNOHOSPODÁRSTVO


Potrebujete ľahko použiteľné nástroje na ovládanie traktora a jeho prevádzky? Výkon pre PTO, ako aj agilita pri zvládaní tesných zákrut? Mnoho služieb, na ktoré sa môžete spoľahnúť? Vyberte si možnosti, ktoré vám vyhovujú, pre balík riešení, ktoré sú ideálne pre vašu farmu pri rôznych úlohách.

OBEC


Spojením všetkých svojich vozidiel do jedného traktora môžete dramaticky zvýšiť svoju efektivitu. Ponúkame široký sortiment komunálnej techniky a nástrojov na zvládnutie všetkých komunálnych úloh.

KOMUNIKÁCIE


Čo keby existoval jeden stroj, ktorý by bezpečne, pohodlne a rýchlo zvládol všetky meniace sa potreby údržby komunikácií? Traktory môžu ľahko nahradiť nákladné autá na komunikáciach vďaka svojej univerzálnosti a veľký pracovný priestor.

 

VÁŠ POZEMOK SI ZASLÚŽI VYŠŠÍ VÝKON

S technológiami Smart Farming Valtra sa vám práca nielen uľahčí, ale stane sa aj výnosnejšou. A s našou predĺženou zárukou máte úplný pokoj. Deň čo deň. PRESNÉ, PRODUKTÍVNE, ZISKOVÉ

PRACOVNÝ STROJ VYROBENÝ PRE VÁS

Traktory Valtra kombinujú všestranné funkcie a inovatívnu technológiu s výnimočným komfortom. Ako vlastník Valtra máte úžitok zo spoľahlivého a vysokokvalitného traktora navrhnutého tak, aby spĺňal potreby vašej farmy alebo údržby. Každý Valtra je individuálne vyrobený podľa priania zákazníka. Váš traktor má teda presné vybavenie, ktoré potrebujete, a neplatíte za zbytočné doplnky.

KOMFORT


Kabína je vybavená štvorbodovým pneumatickým pružením Valtra AutoComfort, ktoré využíva najnovšiu technológiu. Senzory prenášajú informácie do riadiaceho systému, čo zaisťuje, že kabína je vždy v správnej polohe. AutoComfort vám tiež umožňuje upraviť odpruženie podľa vašich osobných preferencií.

Séria S je navrhnutá pre nepretržitú prácu, takže klimatizácia je štandardom. Dokonca aj sedadlo vodiča je odvetrávané. Práca v sérii S je pohodlná vo všetkých ročných obdobiach. Ďalšia štandardná výbava zahŕňa šesť pracovných svetiel vpredu a vzadu a na želanie sú k dispozícii LED svetlá.

VSTAVANÉ INTELIGENTNÉ POĽNOHOSPODÁRSTVO


Spoločnosť Valtra ponúka sadu technológií inteligentného poľnohospodárstva, ktoré navzájom hladko spolupracujú - Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control a TaskDoc - ktoré ovládate z terminálu SmartTouch. Automatickým navádzaním vášho traktora a náradia zvyšujú vašu presnosť a precíznosť, skracujú pracovný čas a zaisťujú lepšie výnosy a lepšiu návratnosť vašich investícií.

AUTOMATIZÁCIA

Pohybujte sa plynulo s traktorom Valtra.Revolučná Powershift prevodovka so 6-stupňovým násobičom má veľký vplyv na úsporu paliva. Ďalšie funkcie ako je automatické radenie na základe rýchlosti, asistent rozjazdu do kopca a brzdenie motorom.Revolučná automatická prevodovka Valtra zahŕňa funkcie, ako je automatické radenie - AUTO1 ponúka funkciu pedálovej rýchlosti a nastaviteľné brzdenie pomocou motora, zatiaľ čo AUTO2 umožňuje obsluhe voliť limity otáčok motora pre radenie.VYBERTE SI Z TECHNIKY K OKAMŽITÉMU ODBERU


valtra

 


 

KONTAKT

 

Autorizovaný
predaj a servis

KOŠICE

PREDAJ
Vladimír Janík ​​​​​​
+421 905 481 269
vjanik@tempustrans.sk

PREDAJ
Jaroslav Marušák
+421 917 146 191
jmarusak@tempustrans.sk

SERVIS
Radoslav Hricov
+421 907 997 586
rhricov@tempustrans.sk

ROŽŇAVA

PREDAJ
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SERVIS
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

PREDAJ
Daniel Sanitrik
+421 915 918 990
snv@tempustrans.sk

SERVIS
Michal Dzurňák
+421 907 997 585
snv@tempustrans.sk

MICHALOVCE

PREDAJ
Bratislav Eľko
+421 944 295 804
belko@tempustrans.sk

PREDAJ
Peter Kužma 
+421 905 429 948
agrotechnika@tempus.sk

ŽILINA

PREDAJ
Martin Bayer 
+421 948 243 344
stavebnatechnika@tempus.sk

 

Služby pre vás