Valtra série A

          

TRAKTOR VALTRA SÉRIE A:
PIATA GENERÁCIA

Malý obor, ktorý prináša výsledky

So sériou A získate kompaktný traktor, ktorý poskytuje veľkú produktivitu a celodenný komfort. Kabína je ergonomická a tichá a poskytuje vám vynikajúci výhľad do všetkých strán.

Získajte presne ten pravý traktor pre vaše potreby

Všetkých sedem modelov série A je k dispozícii s ľahko použiteľnou mechanickou prevodovkou GL. Naše populárne modely s výkonom 105 a 115 koní sú k dispozícii aj so štvorstupňovou prevodovkou HiTech4 s možnosťou radenia rýchlostí, ktorá je riadená elektronicky. Všetky traktory série A sú vybavené renomovanou kyvadlovou prevodovkou Valtra vrátane integrovanej ručnej brzdy.

 

 

ČO JE NOVÉ?

 • O 5 koní viac na modeloch A105 – A135 
 • Pre modely A75 – A95 sú voliteľné 2 prevodové stupne Powershift 
 • AutoTraction, ktorú je možné zapnúť / vypnúť 
 • Dvojokruhové hydraulické brzdy 
 • Nová riadiaca lakťová opierka u modelov Gear Lever 
 • Vylepšené motory Stage V
 • 600-hodinové servisné intervaly 
 • Prepracovaný kryt motora 
 • Prepracované kolesá 
 • Voliteľné tlačidlá PTO na zadnom blatníku u modelov HiTech 4 
 • Voliteľné vzdialené sledovanie pomocou Valtra Connect 
 • Automatický hlavný vypínač v spínacej skrinke

 

 

NASKOČTE

Séria A je váš pracovný stroj. Nasadnite a uvidíte prečo. Priestranná kabína vám umožní pustiť sa priamo do práce, nič vám nebude stáť v ceste a všetko bude v dosahu.

Brožúra série A

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Jednoduchý prístup

Naskočte vďaka jednoduchému prístupu a bezpečným schodíkom, nakloňte si stĺpik riadenia pre pohodlný prístup k pedálom a budete si môcť vychutnať dobré sedenie pre dokonalú pozíciu vodiča.

360° viditeľnosť

Získate vynikajúci výhľad spredu a po stranách, zozadu pre náradie a vysoko vpredu pre prácu s čelným nakladačom.

Vyrobený pre produktivitu

Séria A je ergonomicky navrhnutá, ľahko sa používa a má výkon, ktorý potrebujete na to, aby ste mohli plnohodnotne používať svoje náradie.

Celodenný komfort

Kabína je navrhnutá tak, aby vám umožňovala pohodlnú prácu. Získate dostatok priestoru, vynikajúci prístup k ovládacím prvkom a skvelú viditeľnosť. Vstúpte a posaďte sa, budete sa cítiť ako doma.

Výkonná hydraulika

Séria A vám ponúka vysoký výkon hydraulického čerpadla pre efektívnu prácu s náradím a čelným nakladačom.

Jednoduchá obsluha

Päť rýchlych krokov pri kontrole zaručuje neprerušovaný pracovný deň. Každá údržba je jednoduchá.

 

DVA DRUHY PREVODOVIEK

Séria A 5. generácie obsahuje sedem tvrdo pracujúcich modelov a všetky sú k dispozícii vo verziách GL s ľahko použiteľnou mechanickou prevodovkou. Prevodovka GL je najlepšou mechanickou prevodovkou, ktorá kedy bola dostupná pre traktory tejto veľkosti. 12 rýchlostných stupňov dopredu a 12 dozadu je zoskupených do dvoch stupňov, aby sa minimalizovalo používanie riadiacej páky.

 


ĽAHKO POUŽITELNÁ MECHANICKÁ PREVODOVKA

MODELY GL

Mechanicky jednoduchý dizajn, ktorý sa ľahko používa. Poskytuje základný prevod 12 + 12R - alebo viac s HiTech2 / plazivým motorom - všetko implementované, takže môžete pracovať bez únavy.


ELEKTRICKY RIADENÁ PREVODOVKA

MODELY HITECH4

Prepracované riešenie bez radiacich pák a so správnym rozdelením rýchlostí zodpovedajúcich vašej práci. Jednoduché používanie je samozrejmosťou.

ZOSTAVTE SI VLASTNÚ VALTRU SÉRIE A

  MODEL RÁM S: A75 - 95 RÁM M: A105 A A115 RÁM L: A125 A A135
Výkon motora   75, 85, 95 hp 105, 115 hp 125, 135 hp
Motor   Nová STAGE V séria kompaktných 3-valcových motorov od AGCO Power Nová STAGE V séria kompaktných 4-valcových motorov od AGCO Power Nová séria kompaktných 4-valcových motorov od AGCO Power
Rázvor náprav   2250 mm 2430 mm 2500 mm
Prevodovka MODELY GL Prevodovka Valtra power shuttle 12 + 12R alebo s HiTech2 24 + 24R  Prevodovka Valtra power shuttle 12 + 12R Prevodovka Valtra power shuttle 12 + 12R
 

MODELY HITECH 4

Elektronicky ovládaná prevodovka, s voliteľným plazením

  Valtra HiTech 4 so štvorstupňovým radením výkonu; Prevodovka 16 + 16R Elektrické ovládanie, žiadne radiace páky  

Pre modely podvozku M je k dispozícii elektrický prevod HiTech4 a pre modely podvozku S sme predstavili aj prevodovky HiTech2. Prevodovka HiTech2 má 24 prevodových stupňov dopredu a 24 dozadu so 6 synchronizovanými prevodovými stupňami v 2 rozsahoch. Zahŕňa tiež Powershuttle s 2-stupňovým rýchlostným radením a prispôsobením rýchlosti. Pre vyššiu presnosť má HiTech2 široký pracovný rozsah s 12 prevodovými stupňami pokrývajúcimi rýchlosti medzi 7 a 17 km / h.

Všetky tri podvozky sú vybavené prevodovkou 12 + 12R so šiestimi
rýchlosti v každom z dvoch rozsahov rýchlostí a voliteľný plazivý výkon. Pre podvozok M je k dispozícii elektricky ovládaná prevodovka HiTech 4 a má štyri rozsahy a štyri prevodové stupne Powershift s voliteľnou prevodovkou. Všetky modely sú štandardne vybavené pohonom všetkých kolies a automatickou prevodovkou.


 

KOMPAKTNÉ MOTORY STAGE V

S 5. generáciou série A získate viac energie z pokrokových a kompaktných motorov. Všetky modely so stredným až veľkým podvozkom so štvorvalcovými motormi teraz poskytujú o 5 koní viac ako predchádzajúca generácia.

Najnovšie modely série A sú poháňané motormi AGCO POWER MBTN-D5. Tri najmenšie modely majú tri valce s objemom 3,3 litra, zatiaľ čo štyri najväčšie modely majú štyri valce s objemom 4,4 litra. Tieto užívateľsky prívetivé motory sú vybavené najmodernejšou technológiou, ako je vstrekovanie paliva common rail 1600 bar a hlavy so štyrmi ventilmi, a majú servisný interval 600 hodín.

Kompaktný motor znamená, že kapota môže byť menšia, aby vám poskytla jasný výhľad v smere jazdy. Jednotka dodatočnej úpravy výfukových plynov Stage V je umiestnená pod kabínou kvôli optimálnej viditeľnosti. Kompletné balenie obsahuje DOC, DPF a SCR s použitím AdBlue a pretože nie je použitá recirkulácia výfukových plynov (EGR), motor vždy používa čerstvý a čistý vzduch.

NAVRHNUTÝ PRE ČELNÝ NAKLADAČ

Šikmá kapota a veľké okná vám poskytnú jasný výhľad na vašu pracovnú oblasť. Pomocný rám čelného nakladača je od výroby integrovaný do podvozku traktora pre bezchybnú prevádzku.

Vďaka vyváženému podvozku je práca s vysokokvalitnými prednými nakladačmi spoločnosti Valtra ľahká a spoľahlivá. Skvelá viditeľnosť a elektronické ovládanie to ešte vylepšujú.

NÍZKE CELKOVÉ PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY

Efektívny a produktívny

Dobrá cenová dostupnosť je len začiatkom príbehu; porovnajte nízke náklady na palivo a servis s výkonom stroja a uvidíte, koľko z toho získate.


PAKETY

 

Uľahčujeme konfiguráciu dokonalého traktora Valtra. Ponúkame stovky rôznych doplnkov a možností na výber, ktoré vytvárajú nekonečné množstvo rôznych kombinácií. Ale výber môže byť zložitý, a preto teraz ponúkame cenovo výhodné balíčky, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

Balíky voliteľnej výbavy uľahčujú špecifikáciu nového traktora: nič dôležité sa nevynechá a zohľadňuje sa aj cena pri ďalšom predaji traktora. Ak je zariadenie zakúpené v balíku, je lacnejšie ako samostatná objednávka.

Najlepšie zo všetkého je, že balíčky výbavy vás neobmedzujú vo výbere ďalších funkcií z aplikácie Unlimited Studio.

 

 

Balík Comfort zvyšuje vašu úroveň pohodlia pomocou vyvýšených prvkov, ako sú vzduchom odpružené sedadlo vodiča, odpružená kabína, zavesenie prednej nápravy, lakťová opierka s joystickom a automatické spätné svetlá.

 • 3-stupňový PTO 540 / 540E / 1000
 • 3 zadné ventily
 • Odpružená kabína a sedadlo vzduchovo odpružené
 • Sedadlo spolujazdca
 • Cestné svetlá s LED zadnými svetlami a hornými svetlami
 • 4 predné + 4 zadné pracovné svetlá

Séria A je vynikajúca na prácu s čelným nakladačom a balík čelného nakladača je tu na odomknutie tejto funkcie. Skvelý výhľad na traktor a dobrý polomer otáčania dokonale dopĺňa tento balík voliteľnej výbavy, ktorý obsahuje:

 • Z výroby namontovaná a odskúšaná sada čelného nakladača a pomocného rámu

 

VALTRA UNLIMITED

Vždy existuje dôvod, prečo ísť do Unlimited. Čo potrebuješ? O čom si sníval? Hotovo a hotovo. Robíme to. K dispozícii pre modely HiTech 4. 

Forma, funkcia a štýl 

Valtra Unlimited vám dáva viac možností všestrannosti, od čelných nakladačov a PTO až po špeciálne farby pre komunálne použitie. Traktory série A 5. generácie sú pripravené na prácu v spätnom chode a so štúdiom Unlimited si môžete svoj traktor prispôsobiť tak, aby zvládol profesionálne práce v lese s funkciami vrátane ochrany lesa a zariadenia na manipuláciu s drevom. Môžete si tiež zvoliť povrchovú úpravu kabíny a môžete mať špeciálne požiadavky, aby sa vaše individuálne skúsenosti s traktorom dostali na vyššiu úroveň. 

Továrensky montované

Na všetky doplnky a vybavenie montované v štúdiu Valtra Unlimited sa vzťahuje záruka z výroby a taktiež k nim dodávame všetky servisné a náhradné diely. Medzi doplnky a vybavenie Unlimited Studio patria prídavné svetlá, centrálne mazanie, stereofónne systémy a oveľa viac.


TECHNICKÉ PARAMETRE

  Max. výkon Max. točivý moment
Model HP kW NM
A75 75 56 315
A85 85 63 350
A95 95 95 355
A105 105 78 435
A115 115 86 455
A125 125 93 520
A135 135 100 540

 VIAC

STIAHNUŤ BROŽÚRU

SÉRIA A
75 -135 HP


​​​​​​

SÉRIA F
75 -105HP


 

SÉRIA G
105 -135 HP


​​​​

SÉRIA N
115 -201HP


 

SÉRIA T
170 -217HP


 

SÉRIA S
290 -405 HP


 

 

  << späť

 


 

KONTAKTY

Autorizovaný
predaj a servis

KOŠICE

PREDAJ
Vladimír Janík ​​​​​​
+421 905 481 269
vjanik@tempustrans.sk

PREDAJ
Jaroslav Marušák
+421 917 146 191
jmarusak@tempustrans.sk

SERVIS
Radoslav Hricov
+421 907 997 586
rhricov@tempustrans.sk

ROŽŇAVA

PREDAJ
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SERVIS
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

PREDAJ
Daniel Sanitrik
+421 915 918 990
snv@tempustrans.sk

SERVIS
Michal Dzurňák
+421 907 997 585
snv@tempustrans.sk

MICHALOVCE

PREDAJ
Bratislav Eľko
+421 944 295 804
belko@tempustrans.sk

PREDAJ
Peter Kužma 
+421 905 429 948
agrotechnika@tempus.sk

ŽILINA

PREDAJ
Martin Bayer 
+421 948 243 344
stavebnatechnika@tempus.sk

 

Služby pre vás