Valtra série T

TRAKTOR VALTRA SÉRIE T: PIATA GENERÁCIA

Ak potrebujete od svojho traktora viac, séria T je dokonalým a presným strojom s dostatkom výkonu. Perfektný výhľad do všetkých strán znamená, že máte nad svojou pôdou úplnú kontrolu z pohodlia svojej kabíny. A keď necháte technológiu pracovať za vás, môžete si byť istí, že každý aspekt vášho pracovného dňa bude zvládnutý na písmeno T.

Ocenený výkon a účinnosť

Krása, rozum a sila - ocenený traktor série T je víťazom na všetkých frontoch, kombinuje silu inteligentnej technológie so silou 6-valcového motora. Vstúpte do kabíny a najlepší zážitok z traktora je všade okolo vás s dokonalou viditeľnosťou počas dňa aj noci s dostatkom miesta. Správne umiestnený displej v stĺpiku A dáva informácie a kontrolu presne tam, kde ich potrebujete. Technológie Valtra Smart vám poskytujú úplnú kontrolu nad vašou prácou. Kráľ v akomkoľvek teréne, séria T sa rozbehne a bude sa pohybovať hladko, zatiaľ čo vy budete využívať všetky jeho výhody. Ak si ceníte výkon, presnosť a zisk, je séria T vašim pracovným strojom.

 


 

ČO JE NOVÉ?

 

 

VALTRA SÉRIE T JE VAŠIM MODERNÝM ŤAŽNÝM KOŇOM
Séria T je vyrobená pre vás, so zabudovaným komfortom a dokonalou ergonómiou. Poskytuje energiu keď ju potrebujete, a dáva vám plnú kontrolu spolu s možnosťami prispôsobenia.


KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

Ľahko použiteľný a pohodlný

Pohodlie, ergonómia a jednoduché použitie sú jadrom série T. 5. generácia obsahuje vylepšené používateľské rozhranie, ovládacie prvky a inteligentný displej na A-stĺpiku, ktorý zobrazuje informácie presne tam, kde ich potrebujete. Stĺpik riadenia a volant sú vylepšené kvôli lepšej použiteľnosti a viditeľnosti. S priemyselným štandardom SmartTouch v modeloch Versu a Direct každý deň prináša väčší zisk a pokoj v duši.

Nízke náklady

Motor Valtra vyrobený v našej dielni s hydraulickým vymedzením ventilovej vôle udržuje nízke náklady. Výkonný, ale svižný stroj je navrhnutý tak, aby šetril vaše peniaze, palivo a čas.

Technológia k vašim službám

Vďaka technológii plne integrovanej do traktora, pracuje váš stroj za vás a poskytuje vám presnosť, vyšší zisk a vyššiu rýchlosť. Budete mať úplné informácie o výkone vášho traktora, presné riadenie, rovné trasové línie a optimálne náklady. To, čo bývalo dobrým odhadom, sa zmení na vedomosti podložené údajmi. Ušetrite čas, šetrite peniaze a nervy - pracujte inteligentne a choďte domov včas.

Viacúčelový

Choďte pohodlne kamkoľvek, kam vás práca zavedie. Získate vysokú cestnú rýchlosť s vysokým užitočným zaťažením, hladký pôžitok z jazdy na ceste, ako aj veľkú svetlú výšku a pneumatické predné odpruženie pre pohodlie v teréne. Prispôsobte si svoj traktor série T pomocou Valtra Unlimited, pridajte továrenský čelný nakladač alebo si vyberte ľubovoľnú možnosť, ktorá podporuje vašu prácu. Čokoľvek chcete a potrebujete, môžeme vám vyrobiť vaše viacúčelové vozidlo presne pre vás.

365 denná a nočná viditeľnosť

Viditeľnosť zo sedadla vodiča je vynikajúca vo všetkých smeroch a za každých podmienok. LED denné svietenie zvyšuje bezpečnosť a ostatní vás uvidia tiež. Bočné stierače čistia bočný výhľad a 10 vetracích otvorov v streche pomáha udržiavať okná bez hmly.

Cúvanie TwinTrac

Jazdite dopredu a dozadu s jedinečným systémom spätného chodu Valtra TwinTrac. Vďaka neuveriteľnej viditeľnosti dozadu a voliteľnej streche Skyview môžete pracovať efektívne a bezpečne vo všetkých smeroch.

ROBUSTNÝ MOTOR STAGE V

6-valcový motor AGCO Power je vyrobený tak, aby vydržal. Vďaka nízkym otáčkam a vysokému krútiacemu momentu má odolnosť, účinnosť a výkon, aby zvládol každú prácu. Motory Stage V majú hydraulické vymedzovanie ventilovej vôle a 600 hodinový servisný interval, čo sa prejaví v nižších nákladoch na údržbu a dlhšom životnom cykle.

VÝKON NA AKÚKOĽVEK ÚLOHU

Séria Valtra T je skvelou voľbou pre množstvo úloh, ktoré vyžadujú energiu, ako napríklad zdvíhanie, nakladanie a ťahanie - bez kompromisov v oblasti agilného pohybu. Predný záves neobmedzuje vynikajúci uhol natočenia predných kolies, rovnako tak ani čelný nakladač. Vďaka výkonnej prednej a zadnej hydraulike ušetríte čas a peniaze a navyše budete mať jednoduché ovládanie aj pri používaní ťažších náradí.

 


ZARUČENÁ SILA

Séria T je všestranný a svižný pracovný stroj, ktorý nerobí žiadne kompromisy týkajúce sa sily. Šesťvalcový motor Stage V s hydraulickým nastavením vôle zaručuje silu, ktorá nikdy nedôjde. Vstrekovací tlak 2 000 barov zaisťuje maximálnu presnosť a účinnosť paliva. Turbodúchadlo správnej veľkosti s elektrickým obtokovým ventilom poskytuje vysoký krútiaci moment aj pri nízkych otáčkach. Pokročilé funkcie motora vyhovujú najnovším emisným normám bez ďalších nákladov.

Správne veľký motor AGCO Power

Krása 6,6 a 7,4 litrových motorov spočíva v tom, že zdvihový objem je ideálny pre daný výkon, čo znamená celkovú efektívnu spotrebu paliva a silnú ťažnú silu v rámci celého spektra otáčkach motora.

Dodatočná úprava výfukových plynov

Svoj traktor môžete riadiť bez obáv z preplňovaného motora a vysokých nákladov. Systém dodatočnej úpravy spalín čistí výfukové plyny podľa normy Stage V - bez toho, aby bol obmedzený výhľad.

Celkové náklady

Vďaka 70-ročnému partnerstvu spoločnosti Valtra a AGCO Power sme optimalizovali spotrebu paliva na najefektívnejšiu úroveň. Motory série T majú navyše hydraulické vymedzovanie ventilovej vôle pre nižšie servisné náklady.


BEZKONKURENČNÉ PREVODOVKY VALTRA

Prevodovky Valtra série T sú navrhnuté a vyrobené spoločnosťou Valtra a piata generácia prináša opäť nové funkcie. S Valtrou môžete riadiť svoj Powershift traktor ako CVT. V automatických režimoch prevodovka radí na základe vašich požiadaviek na akceleráciu a krútiaci moment, takže vždy získate najlepšiu spotrebu paliva a požadovaný výkon. Rýchlejšie radenie prevodových stupňov zvyšuje váš pôžitok z jazdy na všetkých modeloch a vďaka displeju na stĺpiku A je možné ľahko nakonfigurovať váš stroj na plný výkon.

 

MOŽNOSTI VÝBERU

HiTech

 • Päťstupňový powershift
 • Hydraulika s otvoreným stredom, 73/90 litrov
 • Mechanické ovládanie hydrauliky
 • Ovládanie: základné alebo lakťové opierky
 • Smart displej v stĺpiku A

Active

 • Päťstupňový powershift
 • Hydraulika so snímaním záťaže
 • Mechanické hydraulické ovládače
 • Štandardná kapacita čerpadla 115 l / min
 • Voliteľné čerpadlá 160 l / 200 l
 • Smart displej v stĺpiku A

Versu

 • Five step powershift
 • Hydraulika so snímaním záťaže
 • Štandardná kapacita čerpadla 115 l / min
 • Voliteľné čerpadlá 160 l / 200 l
 • Používateľské rozhranie SmartTouch
 • Smart displej v stĺpiku A

Direct

 • Efektívny Valtra CVT
 • Automatický a manuálny režim
 • Hydraulika so snímaním záťaže
 • Používateľské rozhranie SmartTouch
 • Smart displej v stĺpiku A

 

 

DISPLEJ NA A-STĹPIKU

Veľký a jasný displej v stĺpiku A je súčasťou štandardnej výbavy všetkých modelov. Zobrazuje potrebné informácie o traktore, umožňuje kontrolu kľúčových nastavení traktora a pomáha sledovať výkon traktora. Všetky nastavenia sa dajú ľahko ovládať enkodérom (otočný krúžok) a dvoma tlačidlami.

Horná časť

Horná časť displeja zobrazuje základné informácie, ako napríklad rýchlosť vozidla, hodiny, otáčky motora a hladinu paliva. V prípade potreby možno zvyšok displeja stlmiť.

Stredná a dolná časť

Stredná a dolná obrazovka zobrazujú stav a výkon prevodovky traktora vrátane prednastavených rýchlostných stupňov a cestovných rýchlostí. Môžete nakonfigurovať oblasti tak, aby zobrazovali informácie, ktoré sú nevyhnutné pre vás a vaše úlohy. V modeloch HiTech a Active to funguje aj ako ľahko použiteľný nástroj na nastavovanie.

Informačné a výstražné svetlá

sú tiež integrované do displeja A-stĺpika ako dve ikonové matice LED, ktoré sa v prípade potreby rozsvietia.

SMART FARMING

Valtra Smart Farming je sada technológií, ktoré navzájom hladko spolupracujú - Valtra Guide, ISOBUS, Section Control, Variable Rate Control a TaskDoc®. Kľúčovým princípom návrhu našich technologických riešení je jednoduché použitie.

Použite technológiu Smart Farming na zvýšenie produktivity a na šetrenie vstupov a zvýšenie výnosu svojich polí. Séria T je nabitá pohodlnou technológiou, ktorá uľahčuje všetky vaše úlohy.

Všetky inteligentné funkcie je možné ovládať pomocou našej inovatívnej lakťovej opierky SmartTouch. Úlohy sa spravujú klepnutím a potiahnutím, rovnako ako váš smartphone, ale ešte jednoduchšie. Funkcie Smart Farming môžete mať aj v modeloch Active a HiTech a môžete ich ovládať prostredníctvom obrazovky SmartTouch Extend.

Sprievodca Valtra Guide pomáha zvyšovať efektivitu, znižovať prekrývanie a zvyšovať komfort obsluhy bez ohľadu na veľkosť farmy. Toto je budúcnosť - deje sa to práve teraz!

VALTRA UNLIMITED

Vždy existuje dôvod, prečo ísť do Unlimited. Čo potrebuješ? O čom si sníval? Hotovo a hotovo. Robíme to. K dispozícii pre modely HiTech 4. 

Forma, funkcia a štýl 

Valtra Unlimited vám dáva viac možností všestrannosti, od čelných nakladačov a PTO až po špeciálne farby pre komunálne použitie. Traktory série A 5. generácie sú pripravené na prácu v spätnom chode a so štúdiom Unlimited si môžete svoj traktor prispôsobiť tak, aby zvládol profesionálne práce v lese s funkciami vrátane ochrany lesa a zariadenia na manipuláciu s drevom. Môžete si tiež zvoliť povrchovú úpravu kabíny a môžete mať špeciálne požiadavky, aby sa vaše individuálne skúsenosti s traktorom dostali na vyššiu úroveň. 

Továrensky montované

Na všetky doplnky a vybavenie montované v štúdiu Valtra Unlimited sa vzťahuje záruka z výroby a taktiež k nim dodávame všetky servisné a náhradné diely. Medzi doplnky a vybavenie Unlimited Studio patria prídavné svetlá, centrálne mazanie, stereofónne systémy a oveľa viac.

PAKETY

 

Cenovo výhodné možnosti podľa vašich potrieb

Budovanie vášho pracovného stroja s Valtrou je zážitok sám o sebe.

Ponúkame stovky rôznych doplnkov a možností na výber, ktoré vytvárajú nekonečné množstvo rôznych kombinácií. Pretože výber môže byť zložitý, teraz ponúkame cenovo výhodné balíčky, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní.

Balíky voliteľnej výbavy uľahčujú výber nového traktora: nič dôležité sa nevynecháva a zohľadňuje sa aj cena pri ďalšom predaji traktora. Ak je zariadenie zakúpené v balíku, je lacnejšie ako samostatná objednávka.

Najlepšie zo všetkého je, že balíčky vás neobmedzujú vo výbere ďalších funkcií z aplikácie Unlimited Studio.

 

 

COMFORT

Balík Comfort zvyšuje vašu úroveň pohodlia pomocou vyvýšených prvkov, ako sú vzduchom odpružené sedadlo vodiča, odpružená kabína, zavesenie prednej nápravy, lakťová opierka s joystickom a automatické spätné svetlá.

 • AIRES Zavesenie prednej nápravy a systém stlačeného vzduchu
 • Širokouhlý stierač čelného skla
 • Odpružená kabína
 • Sedadlo, vzduchom odpružené alebo Valtra Evolution
 • Pracovné svetlo Premium alebo Premium + s LED svetlami

COMFORT PRO

Balík Comfort Pro obsahuje všetko, čo je súčasťou balíka voliteľnej výbavy Comfort, a oveľa viac. Prémiové možnosti interiéru a stierač pravého okna zvyšujú vaše pracovné pohodlie a vaše rádio a telefón je možné ovládať pomocou SmartTouch (k dispozícii u modelov Versu a Direct). Automatická klimatizácia a spodný ohrievač udržujú klímu v kabíne príjemnú pre prácu.

 • Prémiový interiér
 • Ovládanie rádia a telefónu cez SmartTouch (Versu & Direct)
 • Automatická klimatizácia + spodná jednotka kúrenia
 • Stierač pravého bočného okna

TECHNOLOGY

Balík Technology obsahuje všetko, čo je súčasťou balíka Comfort, a pridáva funkcie precízneho poľnohospodárstva, ktoré uľahčujú a zefektívňujú pripojenie a obsluhu náradia. Patria sem zadné pripojenie ISOBUS, elektrické zásuvky, pripojenie signálu stroja a úplné navádzanie GPS pomocou Valtra Guide.

 • Úplný sprievodca Valtra: jedna zo 4 možností s anténou Novatel alebo Trimble
 • ISOBUS vzadu
 • AutoControl D, riadenie vyváženia pohonu + systém kontroly preklzu zadného ramena s radarovým senzorom
 • Automatický systém regulácie sklzu (Versu a Direct)
 • Sada elektrickej zásuvky
 • Všetky možnosti balíka Comfort

TECHNOLOGY PRO

Balík Technology Pro obsahuje všetky funkcie
balíkov Comfort a Technology. Navyše má všetko, čo pre Smart Farming potrebujete - vrátane pomocného displeja SmartTouch Extend, ovládača Valtra Wayline Assistant a ovládacieho prvku Valtra Section, ako aj podpory navádzania od tretích strán.

 • Plná presnosť centimetrov Valtra Guide s anténou Novatel alebo Trimble
 • Wayline Assistant
 • Presné poľnohospodárstvo: Jedna zo 4 možností kontroly sekcií alebo sekcií a variabilnej rýchlosti
 • SmartTouch Extend
 • TaskDoc Pre
 • Auto U-Pilot
 • Všetky možnosti balíka Comfort a Technology

TECHNOLOGY PRO X

Trávte menej času v kancelárii a viac na ihrisku. Technology Pro X obsahuje všetky funkcie z balíkov Comfort, Technology a Technology Pro. Okrem toho získate všetky potrebné služby a predplatné licencie servera TaskDoc Pro a agrorouteru a všetko pripravené na prenos dát medzi vašim systémom FMIS (pripojeným buď k serveru TaskDoc Pro alebo k agrorouteru) a vašim Valtra. traktor. Toto vám uľahčí život a ušetrí veľa času a úsilia, pretože všetka dokumentácia sa vytvára automaticky.

 • Plná presnosť centimetrov Valtra Guide s anténou Novatel alebo Trimble
 • Wayline Assistant
 • Produkty Valtra Section Control 36 + VRC 5
 • SmartTouch Extend
 • TaskDoc Pro
 • Auto U-Pilot
 • Licencia servera TaskDoc Pro 1 rok
 • DKE agrorouter 1 rok
 • Všetky možnosti balíka Technology a Technology Pro

VALTRA UNLIMITED

Traktor je dokonalým strojom pre komunálne práce, lesníctvo, údržbu letísk, obranné účely a samozrejme aj pre poľnohospodárstvo. Len to treba urobiť správne. Či už je to z dôvodu meniacich sa pracovných potrieb alebo túžby vyčnievať z davu, vždy existuje dôvod, prečo ísť neobmedzene.

Výkon na akýkoľvek účel

Do štúdia Unlimited sa zmestí akékoľvek príslušenstvo a vybavenie, ktoré nie je k dispozícii priamo z výrobnej linky počas bežného výrobného procesu. Vďaka Valtra Unlimited je váš traktor skutočným viacúčelovým vozidlom vyrobeným podľa vami zadaných špecifikácií s dizajnom, komfortom a vlastnosťami, ktoré musíte vykonávať v akomkoľvek prostredí.

Továrenské vybavenie

Na všetky doplnky a vybavenie montované v štúdiu Valtra Unlimited sa vzťahuje záruka z výroby a taktiež k nim dodávame všetky servisné a náhradné diely. Medzi doplnky a vybavenie Unlimited Studio patria prídavné svetlá, centrálne mazanie, stereofónne systémy a oveľa viac.


SLUŽBY

CONNECT, CARE & GO

Získajte úplnú pohodu s našou koncepciou služieb: rýchle denné servisné kontroly, 600 hodinový servisný interval a Valtra Connect, Care and Go.

Connect
Údaje, informácie a služby o traktoroch: Zostaňte v spojení kdekoľvek a kedykoľvek

Care 
Predĺžená záruka od výrobcu: Úplne kľudná myseľ.

Go
Zmluva o údržbe: Maximalizujte svoju dobu prevádzkyschopnosti

 

JEDNODUCHÝ DENNÝ SERVIS

Potrebujete iba päť rýchlych kontrol, aby ste zabezpečili neprerušovaný pracovný deň. Každá údržba je jednoduchá.

 • Vizuálna kontrola úniku oleja a tesnosti pneumatík.
  Vyčistenie mriežky a chladiča.
 • Kontrola hladiny chladiacej kvapaliny.
 • Kontrola hladiny paliva a AdBlue.
 • Kontrola hladiny motorového oleja.
 • Kontrola hladiny prevodového oleja.

 

FINANČNÁ STABILITA S KONTROLOU NÁKLADOV

Financovanie stroja Valtra je teraz jednoduchšie a flexibilnejšie ako kedykoľvek predtým. S programom Rent, Buy, Lease, ktorý ponúka spoločnosť AGCO Finance, sme schopní vytvoriť finančné riešenie, ktoré vyhovie vašim potrebám. Spolu s Connect, Care & Go je to najlepší spôsob, ako udržať vaše podnikanie nákladovo efektívne a stabilné.

Buy (kúpa)
Vlastníctvo traktora s voliteľným vybavením Connect, Care & Go

Rent (prenájom)
Krátkodobý prenájom s inkluzívnymi službami

Lease (leasing)
Operatívny leasing so zmluvou o poskytovaní služieb alebo bez nej


Care 
Predĺžená záruka od výrobcu: Úplne kľudná myseľ.

Go
Zmluva o údržbe: Maximalizujte svoju dobu prevádzkyschopnosti


TECHNICKÉ PARAMETRE

  Max. výkon Max. točivý moment
Model HP kW NM
A75 75 56 315
A85 85 63 350
A95 95 95 355
A105 105 78 435
A115 115 86 455
A125 125 93 520
A135 135 100 540

 


 

VYBERTE SI Z MODELOV T K OKAMŽITÉMU ODBERU


valtra t

 

 VIAC

STIAHNUŤ BROŽÚRU

SÉRIA A
75 -135 HP


​​​​​​

SÉRIA F
75 -105HP


 

SÉRIA G
105 -135 HP


​​​​

SÉRIA N
115 -201HP


 

SÉRIA T
170 -217HP


 

SÉRIA S
290 -405 HP


 

 

  << späť


KONTAKTY

Autorizovaný
predaj a servis

KOŠICE

PREDAJ
Vladimír Janík ​​​​​​
+421 905 481 269
vjanik@tempustrans.sk

PREDAJ
Jaroslav Marušák
+421 917 146 191
jmarusak@tempustrans.sk

SERVIS
Radoslav Hricov
+421 907 997 586
rhricov@tempustrans.sk

ROŽŇAVA

PREDAJ
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SERVIS
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

PREDAJ
Daniel Sanitrik
+421 915 918 990
snv@tempustrans.sk

SERVIS
Michal Dzurňák
+421 907 997 585
snv@tempustrans.sk

MICHALOVCE

PREDAJ
Bratislav Eľko
+421 944 295 804
belko@tempustrans.sk

PREDAJ
Peter Kužma 
+421 905 429 948
agrotechnika@tempus.sk

ŽILINA

PREDAJ
Martin Bayer 
+421 948 243 344
stavebnatechnika@tempus.sk

Služby pre vás