ROZMETADLÁ

Optimálne rozmetanie hnojiva znamená používanie presného množstva výživy a predchádzanie prekrývaniu a plytvaniu. Každá plodina si zaslúži najlepšiu starostlivosť, ktorá je potrebná na to, aby plodiny dosiahli svoj plný potenciál.

 

KVERNELAND | EXACTA EL

Kompaktný a kompletný Kverneland Exacta EL je veľmi kompaktné rozmetadlo, ktoré sa zmestí za každý traktor. Rozmetadlo je štandardne dodávané s triediacim boxom na stanovenie vlastností a kvality hnojiva. So systémom CentreFlow a 4 lopatkami na kotúč je hnojivo ošetrované šetrným spôsobom a rozmetané v trojuholníkovom distribučnom vzore s dvojitým prekrytím. Kverneland Exacta EL sa môže rozprestierať až do 21 metrov.

KVERNELAND | EXACTA CL

Majster stredného segmentu Kverneland Exacta CL je strednej veľkosti a objemu, ale môže byť rozložený až na 28 metrov a je dodávaný so systémom CentreFlow ako štandardom. Tiež je dodávaný s 8 lopatkami na kotúč pre rovnakú kvalitu rozmetávania ako väčšie sypače. Rozmetadlo Kverneland Exacta CL môže byť vybavené väčšinou príslušenstva pre väčšie sypače, ako sú predĺženia hliníkového zásobníka, ExactLine pre hraničné rozmetanie, parkovací rám alebo LED svetlá. Rozmetadlo Kverneland Exacta CL je možné ovládať hydraulicky alebo elektricky. Elektricky ovládané sypače je možné ovládať z kabíny traktora prostredníctvom počítača Exacta Remote II.

KVERNELAND | EXACTA CL EW

Kverneland Exacta CL EW je ideálnym rozmetadlom na váženie pre menšieho pestovateľa! Toto rozmetadlo váhy kompatibilné s ISOBUS je vybavené unikátnym referenčným senzorom, ktorý sa automaticky opraví na svahoch a v prípade otrasov. Tento sypač môže preto pracovať s vysokou presnosťou na drsných terénoch a v kopcovitých podmienkach. Rozmetávanie súvisiace s rýchlosťou, s automatickou kalibráciou, pomôže predchádzať nadmernému a nedostatočnému dávkovaniu, čo bude mať za následok lepšie výnosy a úsporu hnojiva.

KVERNELAND | EXACTA CL GEOSPREAD

Kverneland Exacta CL GEOSPREAD je ideálnym sypačom pre farmárov na ornej pôde a profesionálnych farmárov. Systém GEOSPREAD vykonáva sekčné ovládanie s úsekmi iba 1 meter. S maximálne 33 sekciami a možnosťou prepínania sekcií v strede je zbytočné prekrývanie nastavené na úplné minimum. 4 snímače zaťaženia a referenčný snímač na rozmetadle Kverneland Exacta CL GEOSPREAD sú dôležité funkcie, pretože pri kontrole sekcií je nevyhnutné presné váženie. Celkový prínos systému GEOSPREAD v kombinácii s rozmetávaním súvisiacim s rýchlosťou a riadením na úvrati GEOPOINT môže dosiahnuť až 15%.

KVERNELAND | EXACTA HL

Kverneland Exacta HL s objemom až 3 900 litrov a maximálnou šírkou záberu 54 metrov je dokonalým sypačom pre väčšiu kapacitu. Vďaka dvojitému vstupnému hriadeľu vývodového hriadeľa na stredovej prevodovke je vždy jednoduchšie jazdiť požadovanou rýchlosťou a v kombinácii so systémom „pomalého otáčania“ miešadla sa rozmetadlo Kverneland Exacta HL dokáže rozmetať vysokými rýchlosťami kotúča, aby sa dosiahol veľmi rovnomerný rozmetávací vzor . Rozmetadlo Kverneland Exacta HL je možné ovládať hydraulicky alebo elektricky. Elektricky ovládané sypače je možné ovládať z kabíny traktora prostredníctvom počítača Exacta Remote II.

KVERNELAND | EXACTA TL

Kverneland Exacta TL je špičkovým modelom radu. Vďaka jedinečnému referenčnému senzoru sa vážiaci systém Exacta TL automaticky opraví na svahoch a v prípade otrasov. Tento sypač môže preto pracovať s vysokou presnosťou na drsných terénoch a v kopcovitých podmienkach. Rozmetávanie súvisiace s rýchlosťou, s automatickou kalibráciou, pomôže predchádzať nadmernému a nedostatočnému dávkovaniu, čo bude mať za následok lepšie výnosy a úsporu hnojiva. Pre ešte väčšiu úsporu hnojiva a tiež väčší komfort je možné použiť rozmetadlo v kombinácii s GPS.

 

KVERNELAND | EXACTA TL GEOSPREAD

S Kverneland Exacta TL GEOSPREAD získate perfektný výsledok rozmetávania! Systém GEOSPREAD vykonáva sekčné ovládanie s úsekmi iba 1 meter. S maximálne 54 sekciami a možnosťou prepínania sekcií v strede je zbytočné prekrývanie nastavené na úplné minimum. 4 snímače zaťaženia a referenčný snímač na zariadení Exacta TL GEOSPREAD sú dôležitými funkciami, pretože pri riadení sekcií je nevyhnutné presné váženie. Celkový prínos systému GEOSPREAD v kombinácii s rozmetávaním súvisiacim s rýchlosťou a riadením na úvrati GEOPOINT môže dosiahnuť až 15%. To sa dá dosiahnuť úsporou hnojív a lepšími výnosmi, pretože nedochádza k zbytočnému prekrývaniu.

KVERNELAND | EXACTA TLX GEOSPREAD

Kverneland Exacta TLX GEOSPREAD má takmer presne rovnaké špecifikácie ako Exacta TL GEOSPREAD, ale prichádza s novo navrhnutým systémom CentreFlow s 8 kapacitnými lopatkami na každom disku pre dokonalé prekrytie bez ohľadu na to, ako rýchlo idete. S 1 metrovými sekciami, 4 snímačmi zaťaženia a referenčným senzorom dokáže Kverneland Exacta TLX GEOSPREAD vykonávať vysokorýchlostné rozmetanie za každých okolností. Tento rozmetadlo Exacta TLX GEOSPREAD je kompatibilný s ISOBUS a má osvedčenie AEF.

KVERNELAND | TESTOVACIE ZARIADENIE

Ultramoderné testovacie zariadenie v holandskom meste Nieuw-Vennep je vybavené špičkovými testovacími zariadeniami určenými na presné rozmetávacie tabuľky sypačov Kverneland. Testovacie zariadenie je na trhu jedinečné vďaka svojmu vysoko pokročilému 3D testovaciemu systému a nastavenému softvéru na analýzu výsledkov mnohých hnojív v kombinácii s našimi rozmetadlami. Umožňuje tiež ekologickejšie testovanie so zameraním na úsporu hnojív, energie a paliva. Testovacie zariadenie rozmetadla a hnojiva nám umožňuje ďalej rásť v novom vývoji a veľmi rýchlo a moderne analyzovať vplyv nových funkcií na rozmetávanie rozmetadla.

  << späť

Autorizovaný
predaj a servis

KOŠICE

PREDAJ
Vladimír Janík ​​​​​​
+421 905 481 269
vjanik@tempustrans.sk

PREDAJ
Jaroslav Marušák
+421 917 146 191
jmarusak@tempustrans.sk

SERVIS
Radoslav Hricov
+421 907 997 586
rhricov@tempustrans.sk

ROŽŇAVA

PREDAJ
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SERVIS
Gabriel Bokroš
+421 905 452 038
rv@tempustrans.sk

SPIŠSKÁ NOVÁ VES

PREDAJ
Daniel Sanitrik
+421 915 918 990
snv@tempustrans.sk

SERVIS
Michal Dzurňák
+421 907 997 585
snv@tempustrans.sk

MICHALOVCE

PREDAJ
Bratislav Eľko
+421 944 295 804
belko@tempustrans.sk

PREDAJ
Peter Kužma 
+421 905 429 948
agrotechnika@tempus.sk

ŽILINA

PREDAJ
Martin Bayer 
+421 948 243 344
stavebnatechnika@tempus.sk

Služby pre vás